صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
اخبار > اولین نشست کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان بوکان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کارشی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

اولین نشست کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان بوکان

روز چهارشنبه مورخ بیست وسوم بهمن ماه 1398 اولین نشست کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده در سالجاری  به ریاست خسروپور سرپرست فرمانداری و با حضور دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت ودرمان، کلیه ی رؤسا و نمایندگان ادارات و اعضای مدعو در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه خسوپور با اشاره به اهداف تشکیل کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت و امنیت غذایی و زنان و خانواده اظهار داشت: اقشار مختلف مردم حق برخورداری از نعمت های ارزشمند سلامت و امنیت در جامعه را دارند و افزایش خدمات حوزه سلامت و سلامت بخشی به جامعه نیز از وظایف این کارگروه است.

وی با اشاره به حضور وسیع بانوان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به‌عنوان نیروهای فعال ، آن را امری تاثیرگذار و بسیار مطلوب عنوالن کرد و گفت: لازم است روسا و کمیسیون های فرهنگی و امور بانوان ادارات باتوجه به بزرگداشت هفته ی زن توجه و اهتمام ویژه‌ای به موضوع داشته باشند.

در ادمه خسروپور از ریاست شبکه بهداشت و درمان به خاطر دغدغه های این حوزه و همراهی با دیگر ادارات و حوزه ها ذیربط  تشکر کرد.

در این جلسه مقرر گردید که هركدام از ادارات و ارگان ها موظفند برمبناي اولويت بندي وضعيت آسيب هاي اجتماعي مرتبط باشرح وظايف دستگاه و مدنظرقراردادن ظرفيت ها و مزيت هاي نسبي، نسبت به طراحي و ارايه برنامه هاي عملياتي با همراهی و همکاری شبکه بهداشت ودرمان اقدام نمايند.

در ادامه جلسه ایزدمهر کارشناس مسؤل واحد بهداشت محیط و حرفه ای ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه کاری خود؛ به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداخت.

در پایان جلسه مصوب گردید شرح وظایف در قالب مصوبات جلسه توسط فرمانداری به مدیران و روسای ادارات ابلاغ شود و پس از طی یک دوره زمانی مناسب، مجددا این مبحث در کارگروه حاضر به بحث و بررسی و مقایسه گذاشته شود.


 


٠٨:١٥ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٩٠٢٢    /    تعداد نمایش : ٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج