صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
اخبار > پرستاری سنگ بنای بهداشت و درمان می باشد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

پرستاری سنگ بنای بهداشت و درمان می باشد

  این مطلب را دکتر جبارزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهیندژ عنوان کرد .

جلسه هم اندیشی و تجلیل از پرستاران مسئول بخشهای بیمارستان شهید راثی با حضور دکتر جبارزاده مدیر شبکه ، دکتر عزتی سرپرست بیمارستان ، دکتر حیدرزاده سرپرست مرکز بهداشت و مسئولین بخشهای بیمارستان برگزار گردید .

در این جلسه دکتر جبارزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهیندژ ضمن تقدیر از خدمات ارزنده پرستاران و پرسنل زحمت کش بیمارستان اظهار نمود: بخشی از تامین سلامت جامعه بر عهده شبکه بهداشت و درمان می باشد که خدا را شاکریم در این حوزه با تلاش و زحمت های شما پرسنل زحمت کش بویژه پرستاران عزیز علیرغم محرومیت منطقه و کمبود امکانات رضایتمندی مردم عزیز بطور کامل نمایان می باشد و این موضوع در ارزشیابی سال گذشته با کسب رتبه درجه یک از افتخارات شما پرسنل محترم و زحمت کش می باشد .

مدیر شبکه در ادامه ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای پرستاری اظهار داشت: واژه پرستار خیلی پر معنی و مفهوم است و شغل پرستاری از مهمترین تخصص ها و رشته های علوم پزشکی می باشد و  هم چنین پرستاری از مهمترین نیازمندیهای امروزه جوامع بشری به حساب می آید به طوریکه پرستاری سنگ بنای بهداشت و درمان بوده و بدون پرستاری درمان بیماریها غیر ممکن است.

دکتر چبارزاده با اشاره به کسب محبوبیت شبکه بهداشت و درمان در بین سایر ادارات و سازمانها یکی دیگر از افتخارات عرصه سلامت می باشد که زبانزد مسئولین شهرستانی می باشد و امیدواریم بیش از پیش در این عرصه موفق تر عمل نماییم.

در پایان دکتر عزتی و دکتر حیدرزاده روز پرستاری و ارزش خدمات پرستاری را توصیف و آرزوی موفقعیت پرستاران و پرسنل خدوم بهداشت و درمان را در خدمت رسانی به مردم عزیز از خداوند متعال خواستار شدند در پایان با اهدای لوح سپاس از پرستاران نمونه تجلیل بعمل آمد .

 


١٤:٠١ - دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج