صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩
اخبار > برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان بوکان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش بهرامی آذر مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان بوکان

دومین مجمع سلامت شهرستان بوکان با حضور دکتر انتطارمهدی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی، مهندس خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان، مدیران عرصه سلامت ، روسای ادارات شهرستان، اعضای شورای شهر، خیرین عرصه سلامت و همکاران شبکه بهداشت و درمان بوکان روز سه شنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجلاس فرمانداری بوکان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس خسروپور سرپرست فرمانداری و رئیس مجمع سلامت شهرستان بوکان با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای در حوزه سلامت شهرستان به انجام رسیده است، تاکید کرد باید با استفاده از ظرفیت های موجود چالش های این حوزه را کاهش دهیم.

خسروپور ادامه داد: اگر حوزه سلامت به درستی معرفی شود می تواند مشارکت گسترده خیرین را جلب نماید.

وی همچنین زمینه سازی برای حضور هرچه بیشتر بخش خصوصی را از راهکارهای حل مشکلات سلامت ارزیابی کرد.

دراین مراسم دکتر عباسی دبیر مجمع سلامت بوکان و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ،مجمع سلامت را فرصت گرانبهایی برای شناسایی تهدیدها و فرصت ها و چاره اندیشی برای مشکلات توصیف کرد.

دبیر مجمع سلامت بوکان در ادامه به ارائه گزارشی از سیمای سلامت ، مشکلات و چالش های بهداشتی درمانی شهرستان پرداخت.

دکتر عباسی با اشاره به افتتاح و شروع به کار بخش جراحی مغز و اعصاب  بیمارستان بوکان، اعلام کرد بیشترین جذب پزشکان متخصص در سطح استان در شهرستان بوکان صورت گرفته است.

دکتر رسول انتظارمهدی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه کارهای بزرگی در عرصه سلامت شهرستان بوکان انجام یافته، مجمع کنونی را نشان دهنده توجه و اهتمام مردم و مسئولین شهرستان بوکان به حوزه سلامت دانست.

دکتر انتظارمهدی در ادامه افزود: حل تمامی مشکلات سلامت و بهداشت و درمان تنها از سوی دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان قابل انجام نیست لذا ورود کلیه ارگان ها و ادارات به این عرصه ضروری می نماید.

وی خودمراقبتی و افزایش آگاهی از سلامتی را نیز به نوعی مشارکت مردم در حوزه سلامت ارزیابی نمود.

دومین همایش مجمع سلامت شهرستان بوکان با قرائت بیانیه پایانی این مجمع از سوی مهندس داراب کارشناس مسئول سیاستگزاری سلامت و اهدای لوح تقدیر و تجلیل از خیرین بزرگوار و دستگاه های فعال در عرصه سلامت شهرستان بوکان به پایان رسید.


 


١٧:٠٦ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج