صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
اخبار > لزوم راه اندازی کمیته های مردمی جذب خیرین در جهت ارتقای سلامت بخش کشاورز


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

لزوم راه اندازی کمیته های مردمی جذب خیرین در جهت ارتقای سلامت بخش کشاورز

جلسه هم اندیشی شبکه بهداشت و درمان شاهیندژ با بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر کشاورز انجام گرفت .

دکتر جبارزاده شبکه بهداشت و درمان شاهیندژ در این نشست اظهار نمود: براساس پیگیری‌های متعدد در خصوص تخریب ، بازسازی و تجهیزات مرکز کشاورز که در سال ۹۶ انجام گرفته و مجوزهای لازم اخذ شده امیدواریم در سال آتی با جذب اعتبارات عمرانی این مرکز عملیاتی گردد .

وی افزود : مشارکت های مردمی و خیرین در این امر بسیار تاثیرگذار می باشد لذا از مردم فهیم و عزیز شهر کشاورز و اعضای محترم شورای اسلامی درخواست داریم با جذب و مشارکت خیرین در روند ادامه خدمات بهداشتی و درمانی ما را یاری نمایند .

وی همچنین اظهار نمود: ایجاد انگیزه کاری در پرسنل یک مجموعه یکی از راهکارهای مهم در مناطق مختلف در روستاها و شهرهای کوچک و ادارات و سازمانها می باشد که این امر بویژه در مراکز بهداشتی درمانی بسیار تاثیرگذار می باشد که از انتظارات مهم شبکه بهداشت و درمان در جهت جذب و نگهداری پزشکان غیر بومی بشمار می آید و امیدواریم با تعامل و همکاری تنگاتنگ مردم و مسئولان در خدمت رسانی موفق تر عمل نماییم .

مدیر شبکه در ادامه به محرومیت و کمبود امکانات در شهرستان اشاره و گفت : شبکه بهداشت و درمان در حد توان سعی نموده نواقصات و تجهیزات مورد نیاز مرکز کشاورز که یک مرکز شبانه روزی  می باشد را برطرف نماید و با این امکانات خدمات بسیار ارزنده‌ای که رسالت یک مرکز جامع سلامت می باشد در بخش مراقبت‌ ‌، پیشگیری ،آموزش و درمان در حد توان انجام می گیرد که انشاالله همه این عملکردها بصورت یک کلیپ در جلسات بعدی  و نماز عبادی سیاسی جمعه به سمع نظر مردم عزیز رسانده خواهد شد

‌درادامه اعضای شورای اسلامی نقطه نظرات خود را بیان نمودند و صمد اکبری بخشدار کشاورز نیز ضمن تقدیر از خدمات ارزنده شبکه بهداشت و درمان در اقصی نقاط شهرستان بویژه در روستاهای محروم و دور افتاده اظهار داشت : تا زمانی که در یک مجموعه اشتغال نداشته باشی از مشکلات و مشقت های آن مجموعه مطلع نخواهی شد  .

وی با بیان اینکه بهداشت و درمان یک مجموعه‌ای است که مردم انتظارات زیادی از آن دارند افزود : علیرغم اینکه تنها ۲۵درصد تامین سلامت جامعه بر عهده این سیستم می باشد چنانچه همکاری و مشارکت مردم عزیز نباشد مطمئنا این مجموعه به اهداف خود دسترسی نخواهد داشت .

وی تصریح کرد: بهداشت مقدم بر درمان می باشد و اولویت اصلی شبکه بهداشت و درمان اول بهداشت بعد درمان بوده و در این مسیر همکاری مردم با مامورین بهداشت و درمان بی تاثیر نمی باشد .

اکبری در ادامه خواستار تعامل بیشتر و برگزاری جلسات متعدد و ارائه عملکرد به مردم عزیز از خدمات بهداشتی درمانی کشاورز شد و از اعضای شورای محترم اسلامی نیز درخواست راه اندازی کمیته های مردمی بویژه جذب خیرین و نیکوکاران در جهت ارتقاء سلامتی این بخش را نمود.

در پایان ارتباطات دوسویه در جهت حل مشکلات عرصه سلامت مورد توافق قرار گرفت .

 


٠٨:٥٧ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج