صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
اخبار > دومین مجمع سلامت شهرستان شوط برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حبیبی از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط

دومین مجمع سلامت شهرستان شوط برگزار شد

دومین مجمع سلامت 22 دی ماه 98 با حضور صاریخان مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی در امور اقتصادی ، دکتر میرزایی مسئول دبیرخانه سیاستگزاری سلامت دانشگاه ،عبدالهی فرماندارشهرستان، دکتر قربانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، دکتر یادگاری سرپرست غذا و داروی منطقه آزاد و سایر روسای ادارات در سالن فرمانداری شهرستان شوط برگزار گردید.

در ابتدا فرماندار شهرستان بااشاره بر اهمیت حوزه سلامت گفت: ارتقای سطح سلامت تنها بر عهده دانشگاه علوم پزشکی نیست و باید تمامی ادارات در این امر هماهنگی و همکاری لازم را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند .

وی در خصوص انتظارات مردم افزود: امیدواریم با تلاش مسئولین شهرستانی و مساعدت مسئولین استانی امکانات بهداشتی و درمانی در یک نقطه متمرکرنباشد و با توجه به شرایط اقتصادی، توزیع منابع  و نیروهای متخصص در شهرستان های کوچک عادلانه باشد و تلاش ما هم ایجاد فضای مناسب برای متخصصان از لحاظ اقامتی است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوط در ادامه جلسه به شرح انتظارات از دستگاههای اجرائی پرداخت و بر جدیت و حساسیت مضاعف در پیش بردن اهداف مجمع سلامت تاکید نمود.

سرپرست معاونت غذا و داروی منطقه آزاد از دیگر سخنرانان بود که در مورد مدارس مروج سلامت و حمایت ریاست منطقه آزاد، دکتر عبدالرحیمی از ارتقای سلامت و شاخص های مرتبط با سلامت و تجهیز واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت مرگنلر صحبت نمود.

مهندس علیزاده کارشناس امور اجتماعی شبکه بهداشت و درمان شوط با اشاره به شعار مجمع"مسئولیت پذیری و مشارکت اجتماعی ضامن ارتقای سلامت" به طور جامع و کامل فعالیت های انجام شده با ارائه شاخص ها در حوزه سلامت ، درمان و مشکلات بهداشتی شهرستان ، انتظارات از ادارات دخیل به منظور رفع چالش ها را مطرح نمود.

صاریخان، مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی در امور اقتصادی ، حضار را بر توجه به آمارها و شاخص های بهداشتی ارائه شده و زحماتی که توسط واحدها کشیده شده به توصیه نمود و گفت: با توجه به اینکه سلامت مردم در اولویت برنامه های دانشگاه علوم پزشکی قراردارد، برهمین منوال با تمام امکانات از برنامه مجمع سلامت شهرستانها حمایت خواهیم کرد و سلامت فردی به سلامت جمعی که یکی از وظایف اجتماعی است باید تبدیل شود و همه ارگانها باید دخیل باشند.

جلسه با قرائت بیانیه دومین مجمع سلامت شهرستان شوط توسط مهندس داراب کارشناس مسئول دبیرخانه سیاستگذاری سلامت استان ادامه یافت و تقدیر از منتخبین عرصه سلامت شهرستان پایان بخش برنامه های مجمع بود.


 


١٨:٣٤ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤٠١    /    تعداد نمایش : ٤١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج