صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
اخبار > اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه نقطه عطفی در گسترش و توسعه آن


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش دکتر کارگری روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه نقطه عطفی در گسترش و توسعه آن

این مطلب را معاون آموزشی دانشگاه در جلسه اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه عنوان کرد .

جلسه اعتبار بخشی مرکز آموزش مجازی دانشگاه با حضور دکتر کامران دهقان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و اعضای تیم بازدید کننده متشکل از دکتر آیین محمدی معاون زیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور و دکتر سلیمان احمدی معاون امور دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور و مدیران و کارشناسان در تاریخ 18 دی ماه سالجاری در محل دفتر معاونت آموزشی برگزار گردید .

در این جلسه معاون آموزشی دانشگاه دکتر کامران دهقان از آموزش مجازی به عنوان ابزاری کمک آموزشی در روند یاددهی و یادگیری هرچه بیشتر و بهتر برای دانشجویان یاد نموده و اعتبار بخشی این مرکز را نقطه عطفی در تداوم برنامه ریزی برای گسترش و توسعه آن توصیف نمود.

در ادامه جلسه دکتر سکینه آقازاده مسئول واحد آموزش مجازی به تشریح اقدامات صورت گرفته از سال 1390 در این زمینه پرداخت و در ادامه کلیه مستندات و مدارک مربوط به پرسشنامه اعتبار بخشی مراکز آموزش مجازی توسط کارشناس مرکز ارائه گردید.

همچنین اعضای تیم بازدید کننده با مشایعت مدیران و مسئولان به بازدید از مراکز مرتبط از جمله مرکز آزمونهای الکترونیکی، اتاق آکوستیک و مرکز مهارتهای بالینی مستقر در مرکز آموزش درمانی امام خمینی اقدام نمودند.

گفتنی است امروزه آموزش مجازی در علوم پزشکی در همه دانشگاههای علوم پزشکی کشور به سرعت رو به گسترش است و هر روزه بر تعداد دانشگاههایی که این برنامه ها را به صورت اجباری یا اختیاری ارائه می دهند افزوده می شود.

استانداردسازی و ارتقای کیفیت برنامه های آموزش مجازی و ارزشیابی مراکز آموزش مجازی کشور یکی از رسالتهای معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که به دانشگاه علوم پزشکی مجازی محول گردیده است. 


١٠:١٤ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٣٩١    /    تعداد نمایش : ٣٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج