صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > تجلیل از خیرین عرصه سلامت ماکو


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

تجلیل از خیرین عرصه سلامت ماکو

  طی مراسمی از خیرین عرصه سلامت شهرستان ماکو قدردانی شد .

در راستای تقدیر از اقدامات خیر خواهانه جمعی از  خیرین عرصه سلامت که در هفته های گذشته ، موارد اهدایی به موسسه خیریه بیمارستان فجر ماکو و مرکز بهداشت داشتند ، مراسمی با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان ، اعضاء هیئت موسسه خیریه در سالن کنفرانس بیمارستان فجر ماکو برگزار گردید .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان در این مراسم ضمن تقدیراز زحمات کلیه خیرین عرصه سلامت شهرستانی اظهار داشت : خیرین همیشه یار و یاور مسئولین نظام سلامت بوده اند و کسانیکه می توانند از مال خود به هر مقداری جهت گره گشایی از مشکلات شهروندان استفاده کنند ، نمونه انسانهای بزرگی هستند که باید در همه حال قدردان این انسانهای بزرگ بود .

دکتر رضا جبارپور رئیس بیمارستان فجر نیز ضمن تشکر از اقدام خداپسندانه این خانواده ها ، هدف از این اقدام را خشنودی و رضای خدا و کمک به همنوعان و احسانی ماندگار عنوان کرد و افزود: ورود خیرین به حوزه سلامت می تواند غم و رنج و آلام مردم را کم کند و همچنین بزرگترین سرمایه برای شخص خودشان بوده و آرامشی که این کار برای خود فرد ایجاد می کند قابل مقایسه با هیچ حرکتی نیست .

عزیزی رئیس هیئت موسسه خیریه درمانی و نماینده خیرین نیز با ارائه خلاصه اقدامات موسسه ، ضمن    قدردانی از خیرین ، به مشارکت و جذب خیرین در منطقه تأکید نمود .

خانواده مرحوم محرم حاجی زاده ، خانواده مرحوم محمد محمدی گجوتی ، خانواده مرحوم امیر امینی اقدم  ، خانواده مرحوم غلام حسن پور آغبلاغی ، خانواده مرحوم احمد احمدزاده ، خانواده اسماعیل نوروزی ، خانواده  دکتر شیرپور از جمله خیرینی بودند که در احسان رفتگان خویش با اهداء کمکهای نقدی و غیرنقدی خویش احسان ماندگاری از خویش به جا گذاشتند .

یک عدد تشک مواج ، 5 عدد ویلچر، پارتیشن بندی دیالیز ، دستگاه فتوتراپی  ، دستگاه لاپاراسکوپی ، دستگاه نبولایزر و مبالغی کمک نقدی به ترتیب ، موارد اهدایی خیرین فوق الذکر در ماههای اخیر بودند که در این مراسم ، با اهداء لوح سپاسی از آنها تجلیل شد و در پایان از کلیه دستگاههای خریداری شده  فوق توسط خود خیرین رونمایی شد .


 


١٣:٥٠ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٨٣٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج