صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩
اخبار > کلنگ زنی سه پروژه عرصه سلامت در اشنویه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش ابراهیم نژاد روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

کلنگ زنی سه پروژه عرصه سلامت در اشنویه

روز جمعه 8 آذر ماه دکتر آقازاده رئیس دانشگاه  علوم پزشکی آذربایجان غربی با حضور در شهرستان اشنویه در مراسم کلنگ زنی پروژه های مرکز جامع سلامت شهری 2 ، آزمایشگاه مرکزی ستاد مرکز بهداشت و دو واحد پانسیون پزشکان متخصص شرکت نمود.

در ابتدای مراسم دکتر ابوبکر افشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشنویه  با  ارائه گزارشی از وضعیت عرصه سلامت شهرستان افزود: خدا را شاکریم که امروز شاهد کلنگ زنی 3 پروژه در شهرستان اشنویه می باشیم.

دکتر افشنگ ادامه داد: این پروژه ها با اعتبار 3 میلیارد تومان کلنگ زنی می شوند .

در ادامه مراسم  دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی طی سخنانی اظهار داشت: بدون شک امروز با کلنگ زنی این پروژه ها و تکمیل بیمارستان در حال ساخت مشکلات بهداشت و درمان اشنویه کاهش خواهد یافت .

دکتر آقازاده افزود: در این راه کمک خیرین می تواند به شرایط موجود و در ساخت پروژه های دیگر کمک نماید و ما از خیرین شهرستان اشنویه انتظار داریم بیش از پیش با شبکه بهداشت و درمان همکاری داشته باشند.

لازم به ذکر می باشد، بعد از مراسم کلنگ زنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی از بخش اورژانس بیمارستان اشنویه بازدید و طی دیداری صمیمی با بیماران و کادر درمانی از نزدیک مشکلات موجود را مشاهده و دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات صادر نمود .
 


١٦:٢٥ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج