صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اخبار > بیمارستانهایی در حال شکل گیری است که به امر توریسم درمانی کمک خواهند کرد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

بیمارستانهایی در حال شکل گیری است که به امر توریسم درمانی کمک خواهند کرد

در حاشیه بازدید دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان در ارومیه که چهارشنبه 17 مهر ماه 1398 انجام گرفت دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در گفتگویی با خبرنگار وب دا گفت: من از استاد عزیز جناب آقای دکتر حریرچی تشکر می کنم که به استان ما تشریف آوردند و قابلیت های درمانی این استان را از نزدیک مشاهده می کنند انشاالله با دید وسیعی که ایشان دارند کمک خواهند کرد که اگر نواقصی در پروژه وجود دارد آنها را برطرف کنیم .

وی افزود: در بحث توریسم درمانی در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه یک واحد بین المللی را ایجاد کرده ایم که شرایط ویژه ای را دارد هم برای بیماران داخلی که اگر شرایط ویژه را بخواهند می توانند از آنجا استفاده بکنند و هم برای بیماران خارجی.


دکتر آقازاده اضافه کرد: در بیمارستان جامع زنان هم یک طبقه VIP خواهد بود که برای بیمارانی که تخت های ویژه درخواست می کنند طراحی شده است  و در واقع پرداختی بخشهای VIP برای خود بیمارستان و برای مردم این استان خواهد بود .

در جنب این پروژه بیمارستانهای خصوصی را نیز داریم . بیمارستانهای خصوصی دارند شکل می گیرند و اگر اینها هم اجرا شوند و شرکت ها و آژانس هایی که بیماران را از طریق قانونی هدایت می کنند هم یک ظرفیتی است در این زمینه به استان اضافه خواهد شد .

بیمارستانهای آیت الله خویی و امام خمینی (ره) شهرستان خوی هم می توانند بیمارانی از آذربایجان و نخجوان را پوشش دهند و در مجمع در استان بیمارستانهایی دارد شکل می گیرد که به امر توریسم درمانی کمک خواهند کرد .

 


٢٣:٠٩ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٧٦٥    /    تعداد نمایش : ٤١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج