صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > پایگاههای بسیج محور کانون های مشارکت مردم در سلامت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کریمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب

پایگاههای بسیج محور کانون های مشارکت مردم در سلامت

این مطلب را  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب عنوان کرد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب دیدار کرد .

به مناسبت انتصاب فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان میاندوآب و هفته دولت، روز دوشنبه ۱۱شهریور ماه دکتر سهراب حیدری  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با همراهی رئیس مرکز بهداشت ، رؤسای بیمارستان‌های عباسی و حضرت فاطمه(س) ، مسئولین حراست و روابط عمومی این شبکه و همچنین مسئول پایگاه مقاومت اداری و جامعه پزشکی با سرهنگ پالهنگ دیدار کردند .

در این دیدار دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ضمن تشکر از زحمات سرهنگ مولودی فرمانده سابق سپاه میاندوآب،در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان , عملکرد شبکه در تمامی حوزه ها به ویژه فعالیتهای عمرانی توضیحاتی ارائه نمود.

وی همچنین در خصوص برنامه های در حال اجرا در حوزه تخصص از قبیل انجام اکثریتی جراحی‌ها منجمله جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات و همچنین جراحی فک و صورت و بدنبال آن از اجرای پروژه های بزرگ دیگر در حوزه سلامت شهرستان توضیحاتی ارائه نمود و از فراهم شدن بسترهای مناسب درمانی منجمله افتتاح جراحی قلب و عروق در سال آینده در این شهرستان خبر داد.

دکتر حیدری ضمن تبیین نحوه ارائه خدمات بهداشتی و هدف گذاری برای رسیدن به حد مطلوبی از شاخص های بهداشتی در شهرستان سخن گفت.

سرهنگ پالهنگ نیز طی سخنانی، اقدامات حوزه سلامت میاندوآب را در چند مدت اخیر زبانزد در استان دانست و گفت: مطالعاتی که در این خصوص انجام شده است تیم مدیریتی شبکه بهداشت تیمی کاملا منسجم و موفق می باشد و از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان شبکه بهداشت و درمان و در راس آن دکتر حیدری در سطح شهرستان تقدیرکرد و برای همه کارکنان حوزه بهداشت و درمان  از خداوند منان آرزوی تندرستی و موفقیت نمود.

وی در بحث همکاری با شبکه بهداشت نیز افزود: علاوه بر همکاری های گذشته و در حال انجام، این آمادگی را نیز داریم که از پایگاههای بسیج محلات و نیروهای بسیجی این پایگاهها در راستای ارتقاء سلامت مردم استفاده کنیم و این پایگاهها محور کانون های مشارکت مردم در سلامت خودشان باشند.


 


١٦:٢٨ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٢١٧    /    تعداد نمایش : ٣١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج