صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
اخبار > اهتمام ویژه مسئولین برای اجرای هر چه بهتر طرح ارجاع الکترونیک نقده


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مرادپور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

اهتمام ویژه مسئولین برای اجرای هر چه بهتر طرح ارجاع الکترونیک نقده

طرح ارجاع الکترونیک در شهرستان نقده با جدیت هر چه تمام در حال اجرا بوده و به طور مکرر توسط مسئولین پایش می شود.

دکتر عبدلی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده جهت بررسی چگونگی اجرا و شناسایی موانع و مشکلات موجود در روند اجرای طرح ارجاع الکترونیک با حضور در خانه های بهداشت و مراکز روستایی و همچنین بیمارستان و کلینیک ویژه تخصصی از روند اجرای این طرح بازدید به عمل آورد.

در این بازدید دکتر عبدلی با اشاره به اهمیت اجرای این طرح گفت: با توجه به اینکه اجرای این طرح، نقش بسزایی در سهولت دسترسی به خدمات سلامت برای روستاییان و شهروندان دارد، همه ما باید تمام تلاشمان را در اجرای دقیق و هر چه بهتر آن به کار گیریم و با گزارش و انتقال کوچکترین ایرادها و موانع در جهت رفع آنها برآییم تا بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای رفاه حال مردم که از وظایف ذاتی ما در حوزه سلامت است، برداریم.

 همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان نقده طی چند روز اخیر جهت هماهنگی هر چه بیشتر تمامی سطوح ارجاع، جلسات متعددی با رؤسا و کارشناسان ذیربط مرکز بهداشت و بیمارستان ها و همچنین پزشکان مراکز و متخصصین داشته و تمام مراحل اجرای این طرح را مورد بحث و بررسی قرار داده اند.

 لازم به ذکر است مسئولین استانی از جمله معاون امور بهداشتی دانشگاه و معاون اجرایی و کارشناسان معاونت امور بهداشتی نیز جهت بررسی روند اجرای طرح ارجاع الکترونیک در شهرستان نقده حضور یافته اند.


 


١٥:٠٢ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج