صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
اخبار > بزودی سردشت به دستگاه رادیولوژی دیجیتالی مجهز می شود


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

بزودی سردشت به دستگاه رادیولوژی دیجیتالی مجهز می شود

خرید دستگاه رادیولوژی با اعتباری بالغ بر 12.5 میلیارد ریال

بخش رادیولوژی بیمارستان امام خمنیی (ره) سردشت در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال خواهد بود .

مهندس علیزاده مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت در گفتگو با روابط عمومی شبکه ضمن اعلام این مطلب عنوان نمود: در جریان پیگیرهای صورت گرفته شده و موافقت رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و با توجه به کثرت زیاد مراجعین به بخش رادیولوژی و بالا بودن هزینه مواد مصرفی دستگاه دیجیتال آنالوگ و همچنین درراستای تسریع در روند ارائه خدمات با کیفیت بالا ، دستگاه دیجیتال رادیولوژی از محل اعتبارات هیئت امنای ارزی دانشگاه و بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و پانصد میلیون ریال خریداری و انشاا... به زودی راه اندازی می شود.

مدیرداخلی بیمارستان در ادامه افزود: در محل فعلی بخش رادیولوژی، فضایی به مساحت 30 مترمربع جهت نصب و استقرار دستگاه جدید آماده شده که پس از زیر سازی ، تعمیرات و سرب کوبی محل مورد نظر و اخذ مجوزهای لازم جهت نصب و راه اندازی آن ، بزودی شاهد افتتاح و راه اندازای آن جهت استفاده و بهره مندی مراجعین سطح شهرستان به این بخش خواهیم بود.

مهندس علیزاده بالابودن کیفیت و وضوح تصاویر، صرفه جویی در زمان ، سازگاری با محیط زیست ، کاهش هزینه های بیمار ، دریافت دوز اشعه کمتر توسط بیمار نسبت به رادیولوژی آنالوگ را از مزایای این دستگاه رادیولوژی عنوان نمود.

شایان ذکراست به طور میانگین در سال  بیش از  23 هزار نفر در بخش رادیولوژی پذیرش می شوند  و بالغ بر 36 هزار کلیشه مصرف می گردد.

ضمنا در چهار ماهه سال جاری تعداد 7195 نفر در بخش رادیولوژی پذیرش و خدمات دریافت نموده اند.


 


١٤:١٨ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج