صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨
اخبار > پیام رئیس دانشگاه به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی وب دا

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت روز خبرنگار

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب قلم تبریک گفت.

متن پیام بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم


ثنا و سپاس خاص ذات بی همتای پروردگار عالمیان که اندیشه ها را به وسع بینایی دل تعمق بخشید.

در عصر انفجار اطلاعات، ارتباطات عرصه ای یافته است سترگ، تا آنجا که وسعت و سرعت بخشیدن برای نیل به پیشرفت و ترقی را عهده دار شده است. 

در این وادی، قلم به دستان با مناعت هنرمندانی سپرده شده است که گوهر وجودی خود را در زلال اندیشه ای ناب، تطهیر نموده و صداقت و سلامت را بعنوان دری ارزنده سرلوحه امور قرار داده اند و با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

طلایه داران این سلسله  راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و  در سپهر ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

اینجانب به پاس رسالت قلم و پاسداشت کرامت انسانی، فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی  و روز خبرنگار را گرامی داشته و این روز را به تمامی اصحاب رسانه و قلم تبریک عرض می نمایم و بر خود و لازم می دانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگي ناپذير تمامی خبرنگاران كه در انعكاس اخبار و دست آوردهاي عرصه سلامت استان و در راه رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش می نمایند ، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زير اين خيمه صفا و صداقت براي ادامه همكاري هاي رسانه اي به گرمي می فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح سلامت جامعه موفق و موید باشید.

 

دکتر جواد آقازاده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و

خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی

 

 


١٤:٥٤ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٨٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج