صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > سرپرست جدید بیمارستان شهید راثی شاهیندژ معرفی گردید


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

سرپرست جدید بیمارستان شهید راثی شاهیندژ معرفی گردید

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مراسم معارفه سرپرست جدید بیمارستان شهید راثی با حضور جمعی از پزشکان مسئولین شبکه و پرسنل بیمارستان شهید راثی برگزار گردید .

در این مراسم دکتر جبارزاده مدیر شبکه اظهار نمود: مکانی که همه ما در حال خدمت هستیم بسیار مقدس و حساس می باشد . همانطور که می دانید بقای یک جامعه به دو مقوله سلامت و امنیت بستگی دارد در این میان بخشی از از مسئولیت سلامت بر عهده همه ما قرار گرفته لذا برای رسیدن به هدف مد نظر باید با تعامل ، همدلی بتوانیم در حوزه سلامت بویژه در حوزه درمان موفق باشیم .

دکترجبارزاده در ادامه به همکاری واحدهای تابعه ، مرکز بهداشت و بیمارستان اشاره و افزود : تعامل بین بخشی مهمترین اصل رسیدن به اهداف نظام سلامت می باشد و همه شما همکاران گرامی باید خودتان را یک مدیر شبکه تصور نمائید و با تعصب سازمانی امورات را در خدمت رسانی به مردم عزیز پیش ببریم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود تقدیر از مدیران خدمتگزار را امری پسندیده عنوان کرد و بیان داشت: ما در اینجا جمع شده ایم که از خدمات و زحمات سرپرستان قبلی تقدیر نمائیم چرا که منشأ خدمات بسیار خوب و ارزشمندی در این بیمارستان بوده اند. کسی که مسئولیتی را برعهده می گرد باید تلاش کند که ابتدا فضا را برای مجموعه تحت نظر خود به گونه ای رقم بزند که صمیمیت و همدلی در آن محسوس باشد و در این صورت است که می توان هم رضایت همکاران وهم  مردم را بدست آورد که این شرایط  را در سرپرست محترم جدید بیمارستان مشاهده نموده ایم و امیدواریم با راه حل های مناسب در ارتقاء سلامتی جامعه تلاش مضاعف نمایند .

 در ادامه دکتر عزتی سرپرست جدید بیمارستان نیز ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین و تقدیر از اعتماد مدیریت شبکه به وی در جهت واگذاری مسئولیت سرپرستی بیمارستان اظهار داشت: خدمت در عرصه سلامت یک رسالت ارزشمند و بسیار مقدس است و امیدوارم با همکاری تمامی پرسنل زحمت کش بیمارستان این رسالت را به نحو احسن پیش ببریم .

وی در ادامه اظهار نمود: همه ما با یک هدف واحد بنام خدمت به مردم را نبال می کنیم و این خدمت ارزش حسنه بسیاری را دارد .

مراسم با اعطای حکم انتصاب دکتر شهریار عزتی به عنوان سرپرست بیمارستان شهید راثی توسط دکتر جبارزاده مدیر پایان یافت .١٩:٢١ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٦١    /    تعداد نمایش : ١١٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج