صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > امضای تفاهم نامه همکاری بین شبکه بهداشت و درمان و سپاه شاهین دژ


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

امضای تفاهم نامه همکاری بین شبکه بهداشت و درمان و سپاه شاهین دژ

دکتر جبارزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ به همراه مسئول فوریتهای پزشکی و کارشناس نظارت بر درمان شبکه با سرهنگ کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شاهیندژ دیدار و گفتگو نمودند .

در این دیدار دکتر جبارزاده مدیر شبکه ضمن تقدیر از تعامل و همکاریهای ناحیه مقاومت سپاه شاهین دژ در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون و اردوهای جهادی اظهار نمود: حضور نیروهای سپاه شاهین دژ در کنار نیروهای حوزه بهداشت و درمان یک نقطه قوت در مقابله با بحرانها و پدافند غیر می باشد .

درادامه این جلسه دکتر جبارزاده در خصوص پد فرود بالگرد با سرهنگ کاظمی رایزنی های لازم را بعمل آورد و مقرر شد ناحیه مقاومت سپاه نسبت به همکاری لازم در خصوص فرود بالگرد در چهار نقطه شناسایی شده در مواقع مورد نیاز بعمل آورد .

مدیر شبکه با تاکید بر همکاری لازم در خصوص راه اندازی درمانگاه شهید خسروزاده سپاه اظهار نمود: آماده سازی و استاندار سازی درمانگاه نیز از اولویتهای همکاری این شبکه با سپاه می باشد و امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم این مرکز درمانی نیز در جهت ارائه خدمت به مردم عزیز پویا و وارد چرخه ارائه خدمت شهرستان گردد.

در ادامه سرهنگ کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شاهیندژ نیز ضمن تقدیر از همکاری شبکه بهداشت و درمان ، راه اندازی درمانگاه شهید خسروزاده را مکمل حوزه درمانی شهرستان دانسته و اظهار نمود: همکاری و حمایتهای مدیریت شبکه در ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز ستودنی است و امید واریم با اعتقاد به وجدان کاری بتوانیم بهترین خدمات درمانی را به مردم عزیز ارائه نمائیم .

در پایان تفاهم نامه همکاری  بین شبکه بهداشت و درمان و سپاه شاهین دژ مورد امضاء قرار گرفت .


 


١٩:٠٦ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٥٩    /    تعداد نمایش : ٧٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج