صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > بسیج ملی کنترل فشار خون و پیام گذاران سلامت ادارات پلدشت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش یوسفی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت

بسیج ملی کنترل فشار خون و پیام گذاران سلامت ادارات پلدشت

جلسه هماهنگی بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با حضور دکتر رحیم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدشت ، برای پیام گذاران سلامت ادارات شهرستان و کارشناسان ستادی  21 خرداد در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

 در این جلسه دکتر رحیم زاده ضمن خوش قدردانی از حضور پیام گذاران سلامت ادارات و نقش مهم آنهادر بسیج ملی کنترل فشار خون اظهار داشت: فشار خون بیشترین علت موارد فوت و معلولیت در دنیا می باشد و بیماریهای قلبی عروقی و کلیوی  از پیامد  افزایش فشار خون است .

وی با بیان اینکه بیشتر مبتلایان به بیماری فشار خون از آن اطلاعی ندارند، افزود: در واقع افزایش آگاهی مردم از فشار خون و اثرات سوء آن از اهداف اجرای این طرح می باشد و در این بین نقش پیام گذاران سلامت ادارات در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی براب کارکنان بسیار مهم است .

لازم بذکر است در این جلسه برنامه خودمراقبتی سازمانی  و نحوه تشکیل  آن نیز توسط کارشناس آموزش سلامت به پیام گذاران سلامت آموزش داده شد و مطالب آموزشی مرتبط در اختیار نماینده هر اداره قرار گرفت.

در انتهای این جلسه دکتر رحیم زاده ضمن اندازه گیری فشار خون  تعدادی  ازحاضرین در جلسه روش صحیح  اندازه گیری فشار خون  را نیز آموزش داد.


 


٢٠:٥٣ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٠١٤    /    تعداد نمایش : ٩٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج