صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
اخبار > دو معارفه در حوزه پژوهش


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

دو معارفه در حوزه پژوهش

سه شنبه 98/2/24 جلسه تکریم و معارفه مدیر جدید امور تحقیقات و فناوری دانشگاه با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه  ، معاونین پژوهشی دانشکده، روسای دانشکده ها، روسای مراکز تحقیقاتی و کارشناسان ستادی حوزه معاونت پژوهش دانشگاه در محل سالن RTDC دانشگاه برگزار گردید.

  در این جلسه دکتر محبی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه عنوان کرد: ضمن تشکر از ریاست دانشگاه بابت حمایت های بی دریغشان در راستای پیشبرد اهداف پژهشی دانشگاه و هیت علمی و دست اندرکارن حوزه پژوهش دانشگاه از تلاش دلسوزانه و زحمات ارزنده دکتر قادری در طول دروه تصدی 15 ساله اشان در حوزه مدیریت امور پژوهشی تشکر و قدردانی کرد.

وی ابراز داشت : دکتر قادری هیچ گاه با حوزه پژوهش خداحافظی نخواهند کرد، بلکه با توجه به ابلاغ اخیر ایشان به عنوان ریاست پژوهشکده پزشکی سلولی مولکولی دانشگاه و نیز  تلاش های ارزنده شان می تواند در راستا اعتلا و بالندگی حوزه پژوهش دانشگاه نقش و تاثیر بسزایی داشته باشد .

دکتر قادری در ادامه جلسه از تجارب و نقطه نظرات خود در حوزه پژوهش گفت: در سال های اخیر به لطف حضور دکتر محبی و خلاقیت های ایشان تغییرات بارزی در حوزه پژوهشی دانشگاه اتفاق افتاد، که نیاز به ادامه تا رسیدن به هدف مطلوب آنها وجود دارد.

وی به اخذ مجوز پژوهشکده و راه اندازی آن به عنوان یکی از موارد مهم اشاره کرده و گفت: بنده با همکاری هیات علمی و کارشناسان پژوهشکده و تجارب خود نهایت سعی و تلاش خود را برای پیشبرد اهداف و برنامه های پژوهشکده به کار خواهم برد.

سپس  دکتر سعادتیان از حسن نظر دکتر آقازاده و دکتر محبی به ایشان قدردانی کردند و گفت: از خداوند می خواهم که در این امر مهم مرا را یاری کند.

در پایان لوح تقدیر دکتر قادری و ابلاغ جدید وی به عنوان ریاست پژوهشکده پزشکی سلولی و مولکولی و همچنین ابلاغ دکتر سعادتیان بعنوان مدیر امور تحقیقات و فناوری دانشگاه قدیم گردید.


 

 


١٥:٥٥ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٥٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج