صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
اخبار > دانشگاه علوم پزشکی از نظر حسابرسی مالی ، مطلوب ارزیابی شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

دانشگاه علوم پزشکی از نظر حسابرسی مالی ، مطلوب ارزیابی شد

این مطلب را دکتر آقازاده در حاشیه جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد .

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در حاشیه سی امین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان و در گفتگو با خبرنگار وب دا گفت : اخیرا جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی در تهران برگزار گردید و توسعه شاخص های بهداشتی درمانی استان و همچنین گزارش حسابرسی مالی مورد بحث قرار گرفت .

وی افزود : خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی جزو دانشگاههای برتر کشور  و از نظر حسابرسی مالی نیز مورد قبول و مطلوب ارزیابی شد .

دکتر آقازاده در ادامه گفت: در سالهای پیش تر دانشگاه از نظر حسابرسی مالی قابل ارزیابی نبوده ولی خدا را شاکریم که دو دوره هست که مطلوب ارزیابی می شود .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه به ارتقای شاخصهای سلامت نیز اشاره کرده و گفت : در استان و بویژه در چند سال اخیر در حوزه ای بهداشتی درمانی آموزشی و پژوهشی اتفاقات خیلی خوبی رخ داده ، زیر ساختهای خیلی خوبی شکل گرفته و بسیاری از شاخص ها از جمله شاخص تخت به بیمار و شاخص های بهداشتی افزایش پیدا کرده است که در بالا بردن و مطلوبیت شاخص های سلامت  تاثیر گذار بوده است و همراهی و هماهنگی بین تمامی دستگاهها و استاندار محترم خود یکی از علتهای مهم این دستاورد می باشد.

وی تصریح کرد : البته علیرغم  این موفقیتها هنوز راه بسیاری در پیش داریم و در نیمه راه قرار داریم و با امید خدا در سال آینده پرونده سلامت را برای کل استان در سه ماهه اول سال 98 هم شکل خواهیم داد ،با توجه به زیرساختهای شکل گرفته در استان وزارت خانه  روی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی حساب جداگانه ای باز کرده است.

دکتر آقازاده با بیان اینکه امروز به همراه دکتر جان بابایی از چند بیمارستان و شهرستان بازدید خواهیم کرد که این در واقعه مقدمه اجرای سیستم ارجاء در استان می باشد افزود: امیدواریم سال آینده را هم به مانند امسال بخوبی شروع کنیم .

در بحث حوادث چهارشنبه آخر سال هم دکتر آقازاده گفت : ما معتقدیم که جوانان باید شاد باشند ولی آن چیزی که اتفاق می افتد و باعث ناراحتی می شود حوادث بسیار دلخراشی می باشد که در بیمارستانها مشاهده می کنیم که استفاده از مواد محترقه غیر استاندارد و غیر مجاز اتفاقات ناگواری را در پی خود دارد امیدواریم جوانان از این مواد آتش زای غیر استاندارد استفاده نکنند و مواد محترقه مجاز با نظارت و رصد نیروی انتظامی و شهرداری ارومیه در سطح استان به فروش می رسد.

وی در ادمه گفت:  به جوانان پیشنهاد می کنم با ایجاد دورهمی های خانوادگی و بازی های جمعی و ورزش در کنار خانواده هایشان شادی را به ارمغان بیاورند.

از طرفی از مسولین و سازمانهای مسئول خواهان تدبیر درباره این موضوع هستیم تا محلهایی را  برای شادی و آتش بازی ایمن برای جوانان و خانواده ها مشخص بکنند.

 دکتر آقازاده افزود: مدارس ،مربیان عزیز آموزش و پرورش و مخصوصا صداو سیما نقش بسیار مهمی در فرهنگسازی دارند و با پخش و بازگو کردن عوارض حوادث بازی با مواد محترقه ، از زبان کسانی که در سالهای قبل از طریق این مواد محترقه آسیب دیده اند بسیار تاثیر گذار خواهد بود .


١٥:٠٠ - پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٣٢١    /    تعداد نمایش : ١٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج