صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
اخبار > باید برای جنگ اقتصادی برنامه داشته باشیم / احداث بیمارستان 600 تختخوابی نیاز مردم می باشد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

باید برای جنگ اقتصادی برنامه داشته باشیم / احداث بیمارستان 600 تختخوابی نیاز مردم می باشد

دکتر آقازاده در راهپیمایی 22 بهمن در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص دستاورد های عرصه سلامت در چهل سال انقلاب گفت: یکی از بزرگترین دستاورد ها این هست که ما در علوم پزشکی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته ایم و در اوایل انقلاب کمبود پزشک داشتیم وپزشکان هندی و بنگلادشی ارائه خدمات درمانی را می کردند و الان الحمدا... پزشکان و متخصصین ایرانی در اقص ننقاط استان حضور دارند ،قبلا دانشگاه علوم پزشکی نبود و الان هست. ما افتخار می کنیم که در دانشگاه علوم پزشکی استان در 12 رشته تخصصی و 2 رشته فوق تخصصی پزشک تربیت می کنیم و اینها همه دستاوردهای بزرگی هستند.  

وی افزود : امروز بزرگترین  چالش ،چالش اقتصادی هست، در تحریم هستیم و در تحریم خیلی چیزها را باید تحمل کنیم و برای آن برنامه داشته باشیم و این بحث در واقع یک جنگ اقتصادی می باشد و طبیعی هست که اگر برنامه برای این جنگ نداشته باشیم با مشکل مواجه خواهیم بود و نیاز دارد دولت ما، سیاست مداران ما این جنگ اقتصادی را یک جنگ واقعی ببینندو عین اوایل انقلاب برایش برنامه باشد تا بتوانیم مبارزه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در پاسخ به سوال آخرین وضعیت پروژه بیمارستان 600 تختخوابی ارومیه گفت : ما در استان کار بسیار بزرگی را انجام دادیم بطوری که یک بیمارستان 220 تختخوابی با 20 هزار متر مربع زیر بنا در عرض یکسال احداث شد و همچنین بیمارستان جامع 300 تختخوابی زنان در زیربنای  30 هزار مترمربع  دو ساله به اتمام خواهد رسید، برای پروژه بیمارستان  600 تختخوابی قابل توسعه به 1000 تخت آیت الله هاشمی رفسنجانی منتظر تحویل زمین آن هستیم که اگر به ما تحویل دهند ما تعهد داده ایم که سه ساله آن را احداث کنیم و ثابت می کنیم که میتوانیم این کار را انجام دهیم و تاز سوی دیگر این پروژه نیاز این شهر می باشد. علی ایحال ما پیگیریم و آقای استاندار هم پیگیرند و هر وقت زمین را تحویل دهند ما شروع خواهیم کرد .

 


١٩:١٤ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٨٠٧    /    تعداد نمایش : ١٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج