صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
اخبار > چهارمین نشست کارشناسان امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی معاونت امور اجتماعی دانشگاه

چهارمین نشست کارشناسان امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

چهارمین نشست کارشناسان امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در جلسه مشترک با کارشناسان و دبیران کارگروه سلامت و امنیت غذایی آذربایجان غربی 16 دی ماه 1397 برگزار شد.

در این جلسه که در سالن EDC  ستاد مرکزی دانشگاه  علوم پزشکی آذربایجان غربی برگزار شد، دکتر مهران میرزائی مدیر امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با تقدیر از اقدامات حوزه اجتماعی شهرستان ها گفت: شور و شوق کارشناسان امور اجتماعی به ما انرژی مضاعف می دهد و افق روشنی را برای آینده اجتماعی کردن سلامت نوید می دهد.

مدیر امور اجتماعی دانشگاه با تقدیر ویژه از حمایت مدیران شبکه های بهداشت و درمان از اقدامات حوزه اجتماعی تصریح کرد : سال آینده سال خلاقیت در حوزه اجتماعی خواهد بود و اقدامات را بر محوریت رویکرد ارتقای همکاریهای بین بخشی و ارتقای مشارکت مردمی پیش خواهیم برد.

دکتر میرزائی برگزاری مطلوب مجامع سلامت شهرستان ها را نقطه قوت سال 97 در اجتماعی کردن سلامت عنوان کرد و گفت: نباید در حد یک مراسم و همایش باشد باید شاهد اقدامات عملی در ارتقای مشارکت بین بخشی در سلامت استان باشیم .


وی در پایان ساختارسازیها در حوزه دبیرخانه سیاستگذاری سلامت، خیرین و سازمانهای مردم نهاد،آموزش و ارتقاء سلامت و آسیبهای اجتماعی را تشریح کرد.

در ادامه این نشست تخصصی صادق حاجی حمزه لو در خصوص دستور العمل ها و بخشنامه های خیرین سلامت، پلاک کوبی اموال اهدایی خیرین و کلینیک های سیار دندانپزشکی،  نجمه السادات محمدی در مورد الزمات تشکیل و ارزیابی سمن های سلامت و موسسات خیریه بیمارستانی و همچنین مهندس حیدر داراب در خصوص کانون سلامت محلات، خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان، تشکیل و راه اندازی کمیته پیامگزاران سلامت شهرستان بعنوان رابطان ارشد سلامت ادارات و کارگروه سلامت و امنیت غذایی توضیح دادند.

سپس کارشناسان شهرستان ها گزارش اقدامات را ارائه و جلسه با پرسش و پاسخ به اتمام رسید.


 


٠٨:٤٠ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٢٥٩    /    تعداد نمایش : ١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج