صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار > اهداء دو دستگاه دیالیز توسط خیرین ماکویی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

اهداء دو دستگاه دیالیز توسط خیرین ماکویی

دو دستگاه دیالیز توسط خیرین خریداری و به بیمارستان فجر ماکو اهداء شد .

طی مراسمی با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان ، معاون درمان شبکه ، معاون بهداشتی و رئیس مر کز بهداشت ماکو ، رئیس و مسئولین بیمارستان فجر ، از خیرین شهرستانی به نامهای رضا یوسف زاده ، عباس و حاج حسین پیراحمدی که اقدام به خرید دو دستگاه دیالیز کردند ، تجلیل بعمل آمد .

دکتر جبارپور رئیس بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات تمامی خیرین شهرستانی و اقدام پسندیده این دو خیر عزیز گفت: دستگاههای خریداری شده توسط این دو خیر عزیز با مارک GAMBRO می باشد که هریک از دستگاهها به مبلغ 86 میلیون تومان و جمعاً به مبلغ 172 میلیون تومان خریداری گردیده اند .

دکتر جبارپور گفت: در حال حاضر بیمارستان فجر دارای 8 دستگاه دیالیز می باشد که 5 دستگاه کاملاً فرسوده شده اند و با بکار گیری این دو دستگاه جدید ، کمک شایانی به بیمارستان شده است و همچنان نیازمند 5 دستگاه دیگر می باشیم .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز ضمن اظهار خرسندی از اقدام خداپسندانه این دو خیر عزیز و آرزوی سلامتی برای خانواده ایشان ، از خیرین شهرستانی به عنوان بازوان توانمند بیمارستانی و اقدامی بزرگ و پسندیده  عنوان کرد که با هیچ چیزی قابل قیاس نمی باشد و اجری محفوظ نزد خداوند متعال دارند .

غلامرضا عزیزی نماینده خیرین شهرستانی و رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه بیمارستان فجر در جریان بازدیدی که با حضور خیرین از قسمتهای مختلف ساختمان دیالیز انجام گرفت ، گزارش کاملی از اقدامات انجام یافته از آغاز تا اتمام پروژه به حاضران تشریح نمود و از همراهی و همکاری مسئولین تقدیر نمود .

قابل ذکر است مرکز دیالیز خیرساز که به نام مرکز دیالیز امید ماکو نامگذاری گردیده است با پیشرفت فیزیکی بیش از 99 درصد به زودی با حضور خیرین شهرستانی و مقامات و مسئولین افتتاح خواهد شد .

 

 


٠٨:٣٨ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٩٨    /    تعداد نمایش : ١٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج