صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
اخبار > باید مصوبات شورا کاهش یافته و بر جنبه عملی ان افزوده شود


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

باید مصوبات شورا کاهش یافته و بر جنبه عملی ان افزوده شود

این مطلب را امام جمعه شهرستان اشنویه در دومین مجمع خیرین سلامت شهرستان عنوان کرد.

دومین مجمع خیرین سلامت شهرستان اشنویه پنج شنبه ، دهم آبان ماه در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان اشنویه با حضور مسئولین شهرستان اعم از فرماندار، معتمدین ،  مدیرشبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای شورای خیرین شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه دکتر افشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های اعضا در جذب کمک های نقدی و غیرنقدی همشهریان،  اهمیت موضوع جلب مشارکتهای مردمی و جذب منابع مورد نیاز برای ارائه خدمات مناسب را یادآور گردید.

 وی در ادامه تامین درآمد ثابت را برای شورای خیرین سلامت یک ضرورت اجتناب ناپذیر برشمرد و استفاده از روش های سیستماتیک برای جذب این کمک ها را بسیار مهم توصیف کرد.

در ادامه حاج شفیع خضری عضو شورای شهر اشنویه سوق دادن استعداد کشاورزی  شهرستان در مسیر عرصه سلامت را بسیار مهم توصیف نمود و دیدار با خیرین کشاورز را در این مقوله موثر برشمرد.


در پایان حاج ماموستا رسولی یکی از خیرین و فعالان حوزه سلامت شهرستان عنوان کرد:  باید مصوبات شورا کاهش یافته و بر جنبه عملی ان افزوده شود . در همین راستا مقرر گردید در هر جلسه شورا یک یا دو مصوبه داشته و در اسرع وقت این مصوبات به مرحله اجرا برسند.

از جمله مصوبات کاربردی و عملی این جلسه ، می توان دیدار با صاحبان سردخانه و کارخانه های شن و ماسه را ذکر کرد. خ


 


٠٨:٤٩ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٤٦    /    تعداد نمایش : ١٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج