صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨
اخبار > اهدا 180 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

اهدا 180 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

خیرین مهاباد مبلغ 180 میلیون ریال به  بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کردند.

در اقدامی خداپسندانه خیر خیرخواه  فدایی مبلغ 100 میلیون ریال ،مهندس الهی مبلغ 40 میلیون ریال، جانفشان و حسن زاده هر کدام مبلغ 200 میلیون ریال، را به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد اهدا کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت :هدف از اقدامات خداپسندانه خیرین مهابادی توسعه امکانات مورد نیاز بخش سلامت در راستای ارتقا سلامت شهروندان می باشد و اقدام خداپسندانه این عزیزان در این عرصه راهگشای مشکلات حوزه سلامت در شهرستان می باشد.

وی افزود: مبلغ 100 میلیون ریال توسط خیر خیرخواه فدایی برای خرید قطعات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه های دیالیز برای اهدا دوباره زندگی به بیماران و مبلغ 400 میلیون ریال جهت خرید میز طبقاتی بخش دیالیز بیمارستان ،200 میلیون ریال توسط خیر خیر خواه جانفشان جهت خرید 10 عدد تشک برای بیماران بخش دیالیز و 200 میلیون ریال توسط خیر  خیر خواه حسن زاده برای خرید 6 عدد کمد بیماران و چهار پایه تخت بیماران اهدا شده است.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.

 


١٢:٤٨ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج