صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران در سال ۹۷


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان چالدران در سال ۹۷

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی به ریاست حسین زاده فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در سالن فرمانداری شهرستان چالدران برگزار شد.

ابتدا دکتر مقصدحق مدیر شبکه بهداشت و درمان چاالدران و دبیر کار گروه، گزارش کاملی از مصوبات جلسه قبل و اقدامات انجام شده را ارائه نمود و در ادامه فرماندار چالدران ضمن تشریح اهمیت سلامت غذایی و نقش آن در سلامت جامعه از متولیان امر خواست نسبت به انجام وظایف ذاتی خویش در عین تعامل و همکاری تنگاتنگ با یکدیگر ، بازرسی های مستمر از اماکنی که در آنها امنیت غذائی و سلامت مردم را به خطر می اندازد داشته باشند.

حسین زاده با اشاره به ذبح غیر بهداشتی و غیر قانونی در برخی از نقاط شهرستان ، وجود مواد غذائی تاریخ گذشته در برخی از واحدهای صنفی، کنترل بهداشت در مدارس، وجود دامداری های غیر مجاز در داخل شهر و....خواستار کنترل جدی و نظارت های مستمر در جهت برقراری سلامت عمومی و امنیت غذائی در چالدران شد.

وی همچنین با ابراز نارضایتی از عدم جمع آوری فضولات حیوانی و دفع کامل پسماند در روستاها از بخشداران خواست تا دهیاران را مکلف به همکاری با مأموران بهداشت در روستاها برای جمع آوری و کنترل بهداشت عمومی نمایند.

در پایان هریک از اعضا به بیان نظرات خویش در خصوص آمادگی برای مراقبت از بیماریهای روده ای بویژه وبا پرداخته و پس از تبادل نظر، تصمیماتی اتخاذ گردید.خ

 


١٢:٥٤ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٠١٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج