صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > من عاشق ترین آدمها را برای خدمت به مردم در این استان یافتم


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش خبرنگار وب دا آذربایجانغربی

من عاشق ترین آدمها را برای خدمت به مردم در این استان یافتم

 معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور این مطلب را در بازدید از پروژهای عرصه سلامت دانشگاه عنوان کرد.

دکتر نمکی معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از پروژهای عرصه سلامت و در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص بودجه و اعتبارات در نظر گرفته شده  گفت: ما به اتفاق همکاران سازمان برنامه و بودجه خدمت عزیزان رسیده ایم تا ببینیم چه پروژه هایی لازم است در سال 97 به بهره برداری برسند و کدام پروژه ها برای بودجه سال 98 در نظر گرفته شوند.

وی اظهار داشت : من معتقد هستم این استان ظرفیتهای بسیار بالا و پتانسیل های بالایی نیز برای کار دارد. از طرفی نیازمندیهای بالایی هم دارد و بعنوان استان پر اولویت ما باید مورد توجه قرار گیرد. خوشبختانه در توسعه زیرساختهای نظام سلامت بخصوص تختهای بیمارستانی با همت مسئولین دانشگاههای علوم پزشکی کشور بشدت توسعه کرده ایم ، ما سال گذشته از این استان بازدیدی داشتیم بخصوص شهر ارومیه و من امروز می بینم خوشبختانه اتفاقاتی افتاده که خارج از تصور ماست، همتی که عزیزان در سطح استان داشتند بخصوص ریاست سخت کوش دانشگاه علوم پزشکی ،انشاالله ما تا پایان امسال به خیلی از این اهداف خواهیم رسید و امیدوارم در هفته دولت دو مرکز مهم بهداشتی درمانی بیمارستانی افتتاح شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: ما طرحهای فرهنگی، گردشگری، امور قضایی و دفاعی امنیتی و دانشگاههای علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی دیگری هم داریم که امسال انشالله راه اندازی خواهند شد و امیدوارم  بقیه طرحها را هم با کمک استاندار و عزیزان سطح استانی و با تلفیق بودجه های ملی و استانی به سرانجام برسانیم.

معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به این سوال خبرنگار وب دا که در یک جمله کارهای عرصه سلامت استان آذربایجان غربی را چگونه دیدید؟ گفت: من فکر می کنم بزرگترین عامل حرکت در همه پدیده های بزرگ دنیا عشق است و من عاشق ترین آدمها را برای خدمت به مردم در این استان یافتم، بخصوص برادر نازنینم دکتر آقازاده یکی از همان عاشق هایی است که در این عرصه می بینم و امیدوارم با همت این عزیزان بتوانیم در آینده زیرساختهای مناسبی را برای نظام ارائه خدمت در نظام سلامت داشته باشیم.

وی در پایان به این سوال که چه اعتباراتی را برای امسال و سال آینده در نظر گرفته اید، گفت: ما در رابطه با میزان کمک نیازمند این هستیم که نیازمندیهای اساسی را تهیه و بررسی کنیم و آنچه برای ما مهم است این که عزیزان ما با همت، نظارت و دقت و وسواسی که داشته اند با کمترین هزینه، بیشتری کارایی را رقم زدند و انشالله ما با بعد از جمع بندی در خدمت استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه و دوستان و همکارانمان در ستاد مرکزی سازمان برنامه و بودجه وقتی به رقمهایی رسیدیم قطعاً تا آخرین میزان نیازی که استان دارد را تخصیص اعتبار خواهیم داد تا هرچه زودتر پروژه ها به سرانجام برسند. خ  

 

 

 

 


١٤:٤٥ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٩٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج