صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > امحا 1800 کیلوگرم پنیر و خامه غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف در شهرستان مهاباد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

امحا 1800 کیلوگرم پنیر و خامه غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف در شهرستان مهاباد

1800 کیلو گرم پنیر و خامه  فاسد و غیر بهداشتی توقیف شده در این شهرستان امحاء شد.

طرح تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان به منظور ارتقاء سلامت روزه داران و شهروندان از ابتدای ماه مبارک رمضان در شهرستان مهاباد همزمان با سراسر کشور در حال اجرا می باشد.

علی محمد زاده کارشناس صنایع غذایی شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت:در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی توسط   بهداشت محیط ، بازرسین صنایع غذایی شبکه بهداشت و درمان و اداره دامپزشکی شهرستان مهاباد مقدار تقریبی1800 کیلو گرم انواع پنیر و خامه فاسد و غیر قابل مصرف کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان ساخت: این مقدار مواد غذایی به ارزش 130 میلیون ریال با اخذ مجوز از مقام قضایی و با حضور نماینده دادستان این شهرستان امحاء و از بین برده شد.

قاسم امینی مسئول بهداشت محیط مهاباد گفت: در طول این مدت با آغاز ماه مبارک رمضان از عرضه اقلام غیر مجاز که تأثیر بسزایی در سلامت شهروندان و مسافرین دارد جلوگیری شده است.

وی افزود: در پی اجرای طرح تشدید نظارت ها از ابتدای ماه مبارک رمضان تعداد 22 نفر از بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان در قالب 11 تیم دونفره و با همکاری ادارات ادارات اتاق اصناف،صنعت و معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی ، فرمانداری ، استاندارد ،دامپزشکی و جهاد کشاورزی از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی ، فرآورده های لبنی و قنادی های و اماکن عمومی و بین راهی بازدید نموده اند.

وی از شهروندان و روزه داران خواست از خرید مواد غذایی فاقد شرایط 9 گانه بسته بندی شده خودداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن 42442250 واحد بهداشت محیط مهاباد و یا تلفن رایگان 190 تماس گرفته و موارد تخلف را اطلاع دهند.خ

شایان ذکر است مشخصات 9 گانه شامل تاریخ تولید، تاریخ مصرف، شماره پروانه بهره برداری، نام محصول، شرایط نگهداری، سری ساخت، آدرس تولید کننده، وزن و نام کشور سازنده می باشد.

 


١٢:١٥ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج