صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان چالدران


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چالدران

اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان چالدران

اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان چالدران با حضور کلیه اعضاء در سالن اجتماعات بیمارستان شهید بهشتی چالدران برگزار شد.

در این جلسه دکتر نادری  رئیس بیمارستان شهید بهشتی چالدران ضمن تشکر و خیر مقدم ،در خصوص اهمیت حضور خیرین سلامت جهت کمک و همیاری شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان، در زمینه  خرید تجهیزات مورد نیاز و همچنین پروژه های ساختمانی با توجه به محدود بودن منابع وزارت بهداشت سخنانی بیان کرد. 

دکتر نادری  گفت: خیرین با توجه به بضاعت مالی شان میتوانند حتی با خرید یکی از تجهیزات ارزان قیمت مورد نیاز در این امر خیر و خداپسندانه شرکت  نمایند. 

در ادمه  آذرطوسی مسئول مشارکتهای مردمی شبکه، آیین نامه مجمع خیرین سلامت و نحوه فعالیت شعب شهرستانی را تشریح کرد. وی همچنین گزارشی  درباره مهمترین فعالیت های صورت گرفته توسط خیرین سلامت در چالدران را ارائه کرد.


در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در مورد ثبت تغییرات مجمع ؛دعوت از مسئولین در جلسات آتی و دیگر مسائل مربوط به خیرین سلامت شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

در پایان اعضای خیرین سلامت شهرستان از پروژه در حال اتمام توسعه اورژانس شهرستان که  در حال ساخت می باشد  بازدید به عمل آوردند


 

 


٠٩:٢٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج