صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > بررسی مسایل و مشکلات بهداشتی در شورای شهر ماکو


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

بررسی مسایل و مشکلات بهداشتی در شورای شهر ماکو

مسایل و مشکلات بهداشتی در سطح شهر ماکو طی جلسه ای در شورای شهر مطرح و راهکارهای لازم ارائه گردید.

در این جلسه که با حضور رئیس و اعضاء شورای شهر ، شهردار  ، سرپرست مرکز بهداشت و کارشناسان بهداشت محیط ، روسای ادارات جهادکشاورزی و منابع طبیعی در مورخه بیستم خردادماه در محل ساختمان اداری شورای شهر ماکو برگزار شد مسائل مشکلات بهداشتی شهر در سطح شهر بررسی و راهکارهایی ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

برگ نی رئیس شورای شهر ضمن بیان دستور جلسه در ابتداء اظهار داشت : هدف از برگزاری جلسه تقسیم وظایف نیست و هدف همفکری کردن در رفع مشکلات بهداشتی منطقه می باشد.

برگ نی  ضمن بیان معضل بهداشتی جمع آوری احشام در سطح شهر، حفظ صیانت از منابع طبیعی ، بهداشت محیط شهری و پسماندهای شهری ، جمع آوری کبابی های دوره گرد را از مهمترین معضلات بهداشتی عنوان کرد و در ادامه با بیان پیشنهاداتی ، خواستار ارائه راهکار توسط مسئولین حاضر در جلسه شد .

دکتر صمدی سرپرست مرکز بهداشت نیز گفت : کشف مشکلات بهداشتی و ارائه راهکار تخصصی لازم جزء اهداف و وظایف سازمانی ما می باشد و امروزه دغدغه های بهداشتی افزونتر شده و با توجه به موقعیت کنونی و گسترش منطقه این دغدغه ها روز به روز زیادتر هم می شود .

دکتر صمدی افزود : با توجه به اینکه دید بهداشتی در منطقه رواج نیافته ، براین اساس ما باید این مسایل و مشکلات را به عنوان بحران بهداشتی در نظر بگیریم و باید تمام تلاشمان برای آگاهسازی مردم و شناسایی و پیگیری و رفع مشکلات بهداشتی منطقه باشد و موفقیت در این راه ، به تعامل بین ادارات وابسته می باشد .

در ادامه جلسه ضمن بیان راهکارهای لازم توسط حاضرین ، تصمیمات لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات مذکور اتخاذ گردید.خ

 

 

 

 


١٤:١٩ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج