صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > خیرین عرصه سلامت درود بر همت والایتان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان سردشت

خیرین عرصه سلامت درود بر همت والایتان

خرید تجهیزات پزشکی به ارزش 36 میلیون ریال توسط خیرین شاغل در عرصه سلامت.

از محل کمکهای همکاران تلاشگر عرصه سلامت، تجهیزات پزشکی به ارزش بیش از 36 میلیون ریال  به مرکز بهداشت سردشت اهداء شد.

ناصر فتاح پور مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت در گفتگو با مسئول روابط عمومی در خصوص این همت همکاران شاغل در حوزه بهداشت و درمان گفت: شورای خیرین عرصه سلامت شهرستان سردشت در راستای اهداف تعیین شده از محل کمکهای مالی همکاران شاغل در حوزه بهداشت و درمان که به صورت داوطلبانه ماهیانه از حقوقشان کسر و به حساب شورای خیرین واریز میشود  تعداد 11 دستگاه پلس اکسی متر انگشتی و25  دستگاه فشارسنج عقربه ای بزرگسالان به ارزش ریالی 36 میلیون 400 هزار ریال خریداری و به شورای خیرین عرصه سلامت شهرستان اهداء و به تناسب نیازمندی مراکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی توسط این شورا توزیع شد.

فتاح پور در ادامه خاطر نشان شد: ماهیانه از محل کمک های نقدی تلاشگران عرصه سلامت شاغل در شبکه بهداشت و درمان سردشت بالغ بر 4میلیون ریال جمع آوری میشود. ضمناً از محل شورای خیرین عرصه سلامت شهرستان سردشت نیز تا کنون بالغ بر یک میلیارد و یکصد میلیون ریال از محل کمک های خیرین و همکاران در راستای تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز از قبیل خرید تجهیزات اتاق عمل ارتوپدی، خرید سیدمان ریدر، رگ یاب کودک، دستگاه اکوکاردیوگرافی خریداری و به بیمارستان اهداء شده است .

مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت شهرستان درادامه افزود : از محل کمک های غیر نقدی خیرین عرصه سلامت  بالغ 2هزار و دویست و شصت متر مربع زمین به ارزش ریالی بالغ بر 10 میلیارد ریال جهت احداث مراکز خدمات جامع سلامت وخانه های بهداشت اهداء شده است .

گفتنی است: مجمع خیرین شورای سلامت شهرستان سردشت با سه نفر اعضاء  رئیس شوراء ، مدیر اجرایی وخزانه دار از سال 91 شروع بکار کرده است.خ

 

 


٠٩:١١ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج