صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩
اخبار > از اهداف مهم شورای پیام رسان تولید پیام های آموزشی مورد نیاز و موثر برای مردم است


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حمزه لو روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه

از اهداف مهم شورای پیام رسان تولید پیام های آموزشی مورد نیاز و موثر برای مردم است

هفتمین جلسه شورای پیام رسان سلامت استان ، ششم خرداد ماه   1397 با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات معاونت امور اجتماعی برگزار شد .

در این جلسه دکتر علی افشانی رئیس شورای پیام رسان سلامت آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت پیام های سلامتی در ماه مبارک رمضان گفت : حوزه اجتماعی سلامت ، ترویج تفکر با مردم و برای مردم بودن در عرصه سلامت است و بدون حضور در بین مردم امکان اجتماعی کردن سلامت وجود ندارد .

 وی با بیان اینکه جلسات این شورا بصورت تخصصی به سمت تهیه ، تدوین و تولید محتواهای آموزشی و پیام های سلامت که مورد نیاز و موثر برای گروههای مختلف مخاطبین پیش می رود افزود : همچنان محوریت اقدامات شورا بیماریهای غیر واگیر هست ولی نباید از موضوعات و مناسبتهای سلامتی دیگر غافل شویم ضمن اینکه ظرفیتهای خوبی در رسانه ملی ، اصحاب رسانه و ادارات و سازمان ها برای اطلاع رسانی سلامت وجود دارد که می توان بنحو مطلوب از آنها استفاده کرد.

در ادامه دکتر مهران میرزائی مدیر امور اجتماعی دانشگاه  با بیان اینکه از 5 مهرماه 1396 شورای پیام رسان سلامت تشکیل و امروز هفتمین جلسه این شورا برگزار می شود و این نکته قابل توجه و نشان از اهمیت این حوزه در استمرار اقدامات شورا دارد گفت : باید در نهایی کردن پیام ها تسریع شده و امید است سال 1397 سال سرعت اطلاع رسانی پیام های سلامتی در شورای پیام رسان سلامت استان باشد ولی نکته مهم تر اینکه برای رساندن پیامهای سلامت به مردم ،باید از شیوه های متنوع و متعدد اطلاع رسانی استفاده کنیم .

 

در ادامه پیام های بهداشتی ، درمانی و غذایی و دارویی معاونت های دانشگاه بررسی و مقرر شد پیام های آموزشی و پر محتوا برای مردم ، در یک قالب یکسان با بررسی نحوه و نوع اطلاع رسانی در فضای مجازی و مکتوب اقدام گردد.

گفتنی است شورای پیام رسان سلامت استان در راستای اطلاع رسانی شفاف مطلوب و گسترده حوزه سلامت در معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تشکیل گردیده است . در پایان این جلسه از رحمان نزهتی جانشین مدیر روابط عمومی دانشگاه با لوح تقدیر مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی بخاطر کمک در اطلاع رسانی حوزه سلامت تقدیر شد.


 


١٨:٥٦ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩١٩٨    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج