صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩
اخبار > دکتر افشانی: پیام گذاران سلامت بازوان توانمند عرصه سلامت در هفته سلامت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

دکتر افشانی: پیام گذاران سلامت بازوان توانمند عرصه سلامت در هفته سلامت

جلسه تبادل نظر در خصوص برنامه های هفته سلامت وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس بعد از ظهر دوشنبه 27 فروردین ماه 1397 برگزار شد .

دکتر علی افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در این جلسه بر اجتماعی کردن سلامت تاکید کرده و گفت : پیام گذاران سلامت بازوان توانمند اطلاع رسانی عرصه سلامت محسوب می شوند و این فرصت بسیار خوبی برای استفاده از پتانسیل آنان در هفته سلامت است .

وی همچنین گفت : پوشش همگانی سلامت ، برای همه و در همه جا که بعنوان موضوع هفته سلامت 1397 و در راستای شعار همه برای سلامت انتخاب شده است به نحو کاملا روشن و واضحی در استان آذربایجان غربی در برنامه ارائه خدمات جامع سلامت به ساکنین حاشیه شهر ها و سکونتگاههای غیر رسمی انجام گرفته است که بسیار موفق بوده است .

وی افزود : امروز بیش از 450 هزار نفر حاشیه نشین در استان تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی نوین و حتی ارجاع های تخصصی قرار گرفته اند که قبل از تحول سلامت از این خدمات بی بهره بوده اند که این امر نمود بارز پوشش همگانی سلامت بدون تبعیض و عادلانه می باشد .١٨:٥٠ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٦١٧    /    تعداد نمایش : ١١٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج