صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > تقدیر از 30 سال خدمت صادقانه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

تقدیر از 30 سال خدمت صادقانه

صبح دوشنبه 27 فروردین ماه 1397 مراسم تجلیل از همکار بازنشسته مدیریت توسعه و تامین فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه برگزار شد .

مهندس بهمن نجفی بعد از 30 سال خدمت صادقانه در دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی با بدرقه گرم و صمیمی همکاران مواجه گردید .

در این مراسم که جز صفا ، صمیمیت ، قدرشناسی و محبت دیده نمی شد از این همکار ارزشمند که با کوله باری از تجربه به مقام ازنشستگی نائل آمده بود ، تقدیر شد .

مهندس وطنی مدیر توسعه و تامین فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی طی سخنانی ضمن برشمردن فعالیتها و تلاشهای این همکار گرانقدر افزود : همکاران تلاشگر دفتر فنی دانشگاه شبانه روز و بی هیچ وقفه ای در پیشبرد پروژه های عمرانی عرصه سلامت زحمت می کشند .

وی افزود : سال گذشته بیش از 250 هزار مترمربع پروژه در جای جای استان انجام گرفت که این فقط همت و اراده همکاران را نشان می دهد و نیازمند اطلاع رسانی های گسترده می باشد .

دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز ضمن اشاره به بخشی از سخنان ریاست دانشگاه در مراسم دیدار نوروزی با کارکنان گفت : همانگونه که که ریاست دانشگاه کار همکاران عرصه سلامت و بویژه همکاران دفتر فنی را کاری جهادی و بسیجی عنوان کرد ، باید گفت هم در مدیریت ارشد دانشگاه و هم در مجموعه همکاران ، بر انجام کارهای بزرگ و ماندگار، اراده ای جهادی وجود دارد .

وی افزود : عظمت این همه پروژه های بزرگ و زیر ساختی که در مدت اندکی در استان بوقوع پیوسته ، جز با واژه عشق نمی توان توصیف کرد .

دکتر افشانی در ادامه گفت : ما نیز در روابط عمومی موظفیم نسبت به اطلاع رسانی این زحمات ، تلاش کنیم و در این رابطه از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهیم کرد .

اهدای لوح تقدیر رئیس دانشگاه به مهندس نجفی پایان بخش این مراسم بود .
١٨:٠٩ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٦١٦    /    تعداد نمایش : ٥٤١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/01/28 15:1
0
1
واقعاً مهندس با سواد و ارزشمندی هستن
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج