صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
اخبار > دیدار مسئول جامعه پزشکی استان با اعضاء کانون


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

دیدار مسئول جامعه پزشکی استان با اعضاء کانون

مسئول بسیج جامعه پزشکی دانشگاه طی نشستی با اعضاء کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ماکو – شوط  دیدار و گفتگو کرد.

در نشستی که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو ، سرپرست مرکز بهداشت ماکو ، مربیان حلقه های صالحین و اعضاء کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان های ماکو – شوط در مورخه بیست و دوم  در سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید ، دکتر فتاحی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان با اعضاء دیدار و  به بیان اهداف سازمان پرداخت .

دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن تقدیر از فعالیتهای بسیج جامعه پزشکی شهرستان،  آمادگی شبکه بهداشت و درمان و همکاری تنگاتنگ با کانون در راستای اجرای برنامه ها در تمامی زمینه ها را  اعلام نمود.

حسین نژاد مسئول بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیراز مشارکت و همکاری صمیمانه مسئولین شبکه بهداشت و درمان در اجرای برنامه های بسیج ، خلاصه ای از اهم  اقدامات و برنامه های اجرایی کانون از جمله اعزام تیم پزشکی و درمانی به مناطق محروم ، برگزاری نشستهای آموزشی ، جذب نیروهای بسیجی و....  را برای حاضران تشریح نمود . 

دکتر فتاحی مسئول بسیج جامعه پزشکی ضمن اعلام رضایت از عملکرد بسیج جامعه پزشکی شهرستان و همکاری مضاعف شبکه بهداشت و درمان در اجرای برنامه ها ،  بر اساس نظریات اعلامی فرماندهی ، مطالبی در خصوص اهداف و برنامه های کانون بیان داشت و افزود : بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان باید همیشه در کنار هم و مکمل کننده هم باشند و دست بدست هم دهیم و با وحدت سازمانی کارها را مستحکمتر و منسجم تر از قبل انجام دهیم .

دکتر فتاحی همچنین در پایان بر برگزاری جلسات و نشستها ، تشکیل حلقه های صالحین ،  وحدت سازمانی و عملکردی تأکید کرد و درخواست ادغام پایگاههای کارکنان و بسیج جامعه پزشکی در حوزه سلامت شهرستان نمود . 

پخش کلیپی  در راستای اهم اقدامات انجام یافته توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان ماکو از دیگر برنامه های اجرایی در این نشست بود.خ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


٠٧:٣٧ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٢١٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج