صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > تقدیر از ورزشکار عرصه سلامت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سردشت

تقدیر از ورزشکار عرصه سلامت

از ورزشکار قهرمان تنیس روی میز عرصه سلامت سردشت تقدیر بعمل آمد.

با حضور چهره ماندگار عرصه ورزش دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از ورزشکار سردشتی قدردانی شد.

در راستای بازدید یک روزه دبیر ورزشی کارکنان و یکی از چهره های ماندگار در عرصه ورزش دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت از قهرمانیهای بدست اورده شده توسط آزاد شریفی قهرمان تنیس روی میز در میادین استانی و کشوری شاغل در شبکه بهداشت و درمان سردشت تقدیر بعمل امد.

در این آیین لعل پوش دبیر ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ضمن رضایت مندی از توانمندیهای ورزشکار سردشتی در کسب موفقیتهای پی درپی برای دانشگاه و شهرستان سردشت در طول یکسال جاری از زحمات دکتر اسماعیلی ثانی به پاس حمایتی های بعمل آورده شده ازاین بازیکن قدردانی و عنوان نمود: بی شک موفقیت هر بازیکن به جز استعداد و توانمندی های فردی مستلزم همکاری و حمایت مدیریت شبکه و عوامل دست اندرکار است.

وی همچین با اشاره به برنامه عملیاتی سال 97 در خصوص ترویج ورزش در بین همکاران تلاشگر عرصه سلامت از بازدیدهای میدانی از واحدهای تابعه دانشگاه خبر داد و گفت: انشاا... بتوانیم با بررسی های میدانی بعمل اورده شده و نتایج بازدیدها به هیئت مدیره در خصوص ترویج و تجهیز فضاهای راکد به امکانات ورزشی مناسب و تجهیز نمودن این اماکن بستر مناسبی را برای ارتقاء سطح سلامت همکاران در امر ورزش ایجاد کرده باشیم .

در این برنامه دکتر عباس اسماعیلی ثانی از این اقدام همکاران امور ورزشی در راستای افزایش اماکن و تجهیزات ورزشی در واحدهای تابعه ابراز خرسندی کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم با ایجاد بسترمناسب زمینه ساز خوبی برای ترویج ورزش در بین همکاران باشیم .

در پایان این آیین با اهداء دو لوح سپاس از طرف مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی به پاس کسب مقام های اول و سوم در مسابقات ورزشی تنیس روی میز گرامیداشت هفته دولت در سال جاری با اهداء لوح سپاس قدردانی بعمل آورده شد.

شایان ذکر است آزاد شریفی کارشناس مسئول واحد زنجیره سرد مرکز بهداشت سردشت در طول سال جاری 5 باز به میادین ورزشی در سطح شهرستانی، استانی وکشوری اعزام شده است که از این تعداد  موفق به کسب سه قهرمانی ، یک نایب قهرمانی و یک مقام سومی شده است.خ

 


 


١٤:٢٠ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨١٨٥    /    تعداد نمایش : ٢١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج