صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > راه انداری مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی میرآباد بصورت شبانه روزی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

راه انداری مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی میرآباد بصورت شبانه روزی

شهروندان شهر میرآّباد به برکت ایام ا... دهه فجر از خدمات بهداشتی ودرمانی شبانه روزی بهره مند شدند.

در دهمین روز از ایام ا... فجر با حضور نماینده مردم سردشت و پیرانشهر مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی میراّباد از بیتوته به شبانه روزی افتتاح و راه اندازی شد.

دکتر اسماعیلی ثانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت در جریان بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی شبانه روزی شهر میرآباد با حضور مسئولین استانی وشهرستانی گفت: مرکز فوق با توجه به اینکه شش سال پیش افتتاح وبه بهره برداری رسیده بود و پزشک تنها به حالت بیتوته و صرفا بعد از وقت اداری نسبت به ارائه خدمات درمانی فعالیت میکرد؛ لذا با توجه به بعد مسافت شهر میرآباد با شهر سردشت و درخواست متعدد شهروندان و پیگیرهای دلسوزانه و متعدد دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان، خوشبختانه موفق به اخذ مجور از معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهت راه اندازی مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی میرآباد از بیتوته به شبانه روزی شدیم . که منبعد شهروندان میرآباد وحومه در هر ساعت از شبانه روز میتوانند از خدمات بهداشتی ودرمانی این مرکز با حضور پزشک، پرستار، دارویار و صندوق  بهره مند شوند.

 وی همچنین افزود: با راه اندازی این مرکز به شبانه روزی به دستور دکتر رسول خضری یک دستگاه دی سی شوک پرتابل به این مرکز بهداشتی ودرمانی انتقال داده شده است.

در ادامه دکتر رسول خضری نیز ضمن تقدیر وتشکر ازخدمات ارزنده مسئولین شهرستانی واستانی عرصه سلامت خواستار توجه ویژه این مسئولین از لحاظ افزایش تجهیزات پزشکی و نیروانسانی جهت ارتقاء سلامت شهروندان در این عرصه شد وافزود که انشاا.. در آینده نزدیک شاهد افتتاح وراه اندازی بخش رادیولوژی در این شهر محروم ومرزی باشیم .

در این مراسم از طرف شورای اسلامی شهر میرآباد با اهدائ لوح سپاس ازخدمات ارزنده ودلسوزانه دکتر عباس اسماعیلی ثانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سردشت توسط دکتر رسول خضری تقدیربعمل آورده شد.

شایان کر است شهر میرآّباد درفاصله 45 کیلومتری شهر سردشت با جمعیت 12 هزار و245 نفر وبا 33 روستای تحت پوشش دارای  یک مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی شبانه روزی ،8 خانه بهداشت ، یک پایگاه سلامت ،یک ساختمان تسهیلات زایمان و یک پایگاه جاده ای فوریت های پزشکی ودر کل 40 نفر پرسنل بهداشتی ودرمانی میباشد.خ


 


٠٨:٥١ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٨٥١    /    تعداد نمایش : ٤٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج