صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > اصغرزاده: اقدامات زیر بنایی دانشگاه علوم پزشکی برای مردم بسیار امید بخش است


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی وب دا

اصغرزاده: اقدامات زیر بنایی دانشگاه علوم پزشکی برای مردم بسیار امید بخش است

عصر شنبه 11 آذر ماه 1396 نشست اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در محل سالن جلسات این شورا برگزار گردید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


در این جلسه رسول اصغر زاده رئیس شورای شهر ارومیه طی سخنانی به اقدامات انجام یافته توسط دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرده و گفت: اجرای پروژه های زیر بنایی توسط دانشگاه علوم پزشکی و سرعت قابل توجه پروژه های احداثی ، برای مردم بسیار امید بخش است که لازم می دانم از همه این تلاشها تشکر کنم .

وی به همکاری بین شورا ی اسلامی ارومیه و دانشگاه تاکید کرد و گفت : آماده هرگونه همکاری برای نیل به اهداف سلامت هستیم . 

محمد حضرت پور شهردار کلانشهر ارومیه نیز در این نشست ضمن تشکر از همکاری ها و تعاملات صمیمانه دانشگاه و شهرداری گفت: همگرایی کنونی که در حوزه سلامت بین سازمانها و با مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان وجود دارد بی نظیر و بسیار قابل توجه است.

وی در ادامه به همکاری بیش از بیش شهرداری با دانشگاه تاکید کرده و افزود: از آنجایی که هر قدمی در عرصه سلامت برداشته می شود باقیات صالحات است لذا ما از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز طی سخنانی از همکاریها و تعاملات تمامی سازمانها بویژه شورای اسلامی و همچنین شهرداری ارومیه تشکر کرد و گفت: موفقیتهای حاصل شده در عرصه سلامت استان مرهون همکاری و تعاملات بین بخشی در استان می باشد.

وی افزود:تمامی پروژه های بهداشت و درمان بر اساس نقشه جامعی است که برای توسعه حوزه سلامت استان ترسیم کرده ایم و معتقدیم که باید جامع نگر باشیم.

وی اضافه کرد: تحول عظیمی در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی استان در طی تحول سلامت بوقوع پیوسته است بطوری که اگر به تصاویر مراکز ارایه دهنده خدمات سلامت در قبل و بعد از تحول بنگریم این تحول ، بسیار محسوس خواهد بود.

دکتر آقازاده ادامه داد: زمانی که بنده برای دومین بار در این مسئولیت آغاز به خدمت کردم واقعا  از مردم و همکاران به دلیل شرایط فیزیکی ارائه خدمت بسیار شرمنده بودم زیرا همکاران تلاشگر در جاهایی خدمت ارائه می کردند که نه شایسته آنان بود و نه شایسته مردم.

ولی امروز با افتخار اعلام می کنیم که بسیاری از خانه های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت شهری ، روستایی، پایگاههای سلامت نوسازی و بازسازی شده اند و ارتقای واضح هتلینگ را در بیمارستانها شاهد هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: هر چند مشکلاتی نیز داریم که بی تردید با کمک شورای های اسلامی از جمله شورای اسلامی شهر ارومیه می توانیم در جهت حل آنها اقدام کنیم و پیشنهاد می کنم که کمیته تخصصی متشکل از کارشناسان سلامت ، شورای شهر و شهرداری در جهت بررسی موارد لازم جهت توسعه سلامت و رفع مشکلات موجود تشکیل شود.

در ادامه اعضای شورای شهر به بیان نکته نظرات خود پرداختند و همچنین معاونین بهداشت ، درمان ، غذا و داروی دانشگاه نیز گزارش عملکردی این حوزه ها را ارائه کردند.


 


١١:٣٠ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨٣٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج