English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
دکتر آقازاده: ما معتقدیم که می توانیم / به همت و تلاش همکاران اعتقاد و اعتماد داریم / به سال جدید با امید و انگیزه بیشتری وارد شده ایم / ما همه متعلق به دانشگاه هستیم و در جهت اعتلای آن تلاش می کنیم


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

در این پروژه ها ، کاری جهادی و عالمانه را مشاهده کردم

دکتر همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب و نیز عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ، چهارشنبه 20 تیر ماه 1397 از پروژه های توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) ، کلینیک و دی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تدبیر و آزمایشگاه رفرانس ارومیه بازدید کرد .

وی در حاشیه این بازدید و در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی گفت : واژه کار جهادی و عالمانه را اینجا دیدم که می توان پروژه ای با این وسعت را یک ساله تمام کرد واقعا دست مریزاد و خدا قوت عرض می کنم از این جهت که کار بسیار شایسته و دقیقی را انجام داده اند .

وی افزود: در بحث مدیریت برای افزایش راندمان و ایجاد ارزش های افزوده به مدیران شایسته و دقیق نیاز داریم و به نظرم می رسد که آقای دکتر آقازاده که به این شایستگی کار را ارائه می دهند در واقع تجربیات ارزشمندشان در طی سالها امروز به مرحله بهره وری رسیده است . واقعاً کاری بی نظیر و افتخاری عظیم و نیز ظرفیتی بزرگ برای استان است .

دکتر هاشمی اضافه کرد: ما به عنوان خادم مردم ، خادم مسئولین هم هستیم وقتی کار ارزشمندی را می بینیم برای خودمان این انگیزه ایجاد می شود که هم تراز و همراه با مدیری که که این کارهای بزرگ را انجام می دهد بتوانیم حرکت کنیم و خواسته هایشان را برآورده سازیم ما نیز خود را موظف می دانیم که پیگیری های لازم را برای به انجام رساندن این پروژه ها انجام دهیم.

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت : تمامی این کارهایی که انجام گرفته در واقع با پشتوانه مسئولین استانی بوده ، چه نمایندگان محترم و چه مسئولین رده بالای استانی و به علاوه همراهی همکاران گرانقدرم در دانشگاه علوم پزشکی نیز موجب گردیده که این پروژه ها به ثمر برسد. به هر حال استان آذربایجان غربی استانی محروم است و سالهای سال از نظر شاخصها عقب بوده و اگر بخواهیم این شاخصها را ارتقا بدهیم باید همه ، کار جهادی انجام دهیم و انتظار داریم همه در این خصوص کمک کنند و حامی سلامت استان باشند و ما هم در خدمت مردم عزیز هستیم .

 


١٧:٣٨ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٦٠    /    تعداد نمایش : ٧٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج