English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠١ فروردين ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دای آذربایجان غربی

مهندس سعادت : برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای حل مشکل بخش کوثر بیمارستان شهید مطهری داریم

مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی عصر سه شنبه 2 دی ماه 1393 از بخش کوثر مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری ارومیه بازدید کرد .

در این بازدید که دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز حضور داشت ، استاندار از بخش کوثر و همچنین از بخشهاي تازه تاسیس نفرولوژي و دياليز صفاقی كودكان و ICU زنان این بیمارستان بازدید کرد .

مهندس سعادت هدف از این بازدید را بررسی مشکلات این مرکز و تلاش برای رفع آن عنوان کرده و گفت :  این بیمارستان از قدمت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از مشکلات عمده آن محدودیت شدید فضای فیزیکی است لذا ارائه خدمات در آن بیش از ظرفیت می باشد که طبیعتاً موجب در تنگنا قرار گرفتن مراجعین و نارضایتی می گردد.

وی افزود : رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز این موضوع را بارها مطرح کرده اند لذا لازم است برای رفع این مشکلات اقدام اساسی انجام گیرد .

استاندار آذربایجان غربی همچنین افزود : برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی را نیز برای حل این مشکل داریم که در دست بررسی می باشند .

مهندس سعادت همچنین در خصوص موفقیت طرح تحول نظام سلامت گفت : رضایت مردم از این طرح نشانی از موفقیت آن است چراکه زمانی بیماران توان پرداخت هزینه های درمانی را نداشتند و خوشبختانه امروز شاهد این موضوع هستیم که پرداختی از جیب مردم بسیار کاهش یافته است و تاثیر بسیار قابل توجهی بر زندگی مردم داشته است .

مقام عالی استان همچنین گفت : بیمارستان شهید مطهری یکی از مراکز درمانی است که از زمان آغاز اجرای این طرح، اقدامات فیزیکی و خدماتی خوبی در آن انجام شده و هزینه های مراجعه کنندگان به آن نیز کمتر شده است.

 


١٧:٥٦ - سه شنبه ٢ دی ١٣٩٣    /    شماره : ٢٧٩٠    /    تعداد نمایش : ١٠٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج