English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

افتخار آفرینی دیگری از عرصه ورزش حراست دانشگاه

  مدیر حراست دانشگاه در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص مسابقات ورزشی برگزار شده در سطح حراست دانشگاهها و سایر دستگاههای اجرایی گفت: تیمهای ورزشی مدیریت حراست دانشگاه در سال 1402 در چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی وزارت بهداشت و درمان شرکت کردند و مسابقات در دو سطح وزارتخانه ها و حراست کل کشور شامل حراست دستگاههای اجرایی برگزار شد.

خدادای خاطر نشان کرد: قبل از شروع بیماری کرونا وزارت بهداشت دو جشنواره ورزشی برگزار کرده بود که از سال قبل نیز این مسابقات ادامه دارد و سومین جشنواره در سال 1401 و چهارمین جشنواره در اردیبهشت ماه سالجاری برگزار شد.

وی در ادامه افزود: تیم مدیریت حراست دانشگاه در کل جشنواره ها سه مقام اول در رشته والیبال و یک مقام اول در رشته فوتسال در سالجاری بدست آورد و چندین مقام اول تا سوم در رشته های انفرادی چون آمادگی جسمانی و دومیدانی کسب کردند.

مدیر حراست دانشگاه گفت: در سال 1401 در جشنواره فرهنگی و ورزشی تیم والیبال حراست دانشگاه مقام اول را کسب کرد و در  رشته آمادگی جسمانی قاسم ابراهیمی از حراست فیزیکی دانشگاه مقام اول و سعدون عمادی از حراست فیزیکی شبکه بهداشت و درمان تکاب مقام سوم را کسب کردند.

خدادادی در ادامه تصریح کرد: تیمهایی که موفق به کسب مقام می شوند بعنوان منتخب وزارت بهداشت به مسابقات حراستهای دستگاههای اجرایی که توسط سازمان حراست کل کشور برگزار می شود راه پیدا می کنند که در سال 1401 تیم والیبال دانشگاه بعنوان تیم منتخب حراست وزارت بهداشت موفق به کسب مقام اول در مسابقات حراستهای دستگاههای اجرایی شد.

مدیر حراست دانشگاه گفت: در سالجاری در مسابقات جشنواره فرهنگی و ورزشی وزارت بهداشت که در خزرآباد ساری برگزار شد تیم فوتسال اول و یک مقام نایب قهرمانی در دوی سه هزار متر توسط هادی محمدی کیا از حراست فیزیکی بیمارستان سیدالشهدا(ع) کسب شد.

خدادادی افزود: در سایر رشته های ورزشی که در سطح دانشگاه برگزار می شود تیمهای مدیریت حراست دانشگاه موفق به کسب مقام شده اند از جمله: مقام اولی در رشته فوتسال و مقام دوم در رشته والیبال در جام فجر کسب کردند.

وی در پایان این موفقیتها را به همکاران، سرپرستهای تیمها تبریک گفت و از مساعدتهای رئیس دانشگاه و هیات رئیسه قدردانی کرد.

 

 


 

 

 


١٨:٥٥ - شنبه ١٧ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ٥٢٦٥١    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج