English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٦ مهر ١٤٠١
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رسولی از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پلدشت

جلسه اضطراری تسریع روند واکسیناسیون کووید ۱۹در پلدشت

 

جلسه اضطراری تسریع روند واکسیناسیون کووید ۱۹ به ریاست دکتر حسینی رئیس مرکز بهداشت و باحضور مسئولین مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و کارشناسان مبارزه با بیماریهای ستاد و مراکز  در سالن جلسات شبکه برگزار گردید.

در این جلسه دکتر حسینی رئیس مرکز بهداشت شهرستان پلدشت گفت: در کنار همه اقدامات مهم و اثر گذاری که برای مقابله با کرونا در سطح شهرستان انجام یافته، الویت اصلی واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ در نظر گرفته شده  و در این راستا همه امکانات موجود بسیج شده  و واکسن نیز به حدکافی تامین شده است.لذا  باید از تمام ظرفیت های موجود در ستاد، مراکز و خانه های بهداشت درجهت تسریع روند واکسیناسیون جمعیت باقی مانده برای دستیابی به پوشش صددرصدی استفاده گردد. 

وی همچنین در ادامه افزود:  ضروری است با برنامه ریزی و عزمی راسخ و بهره مندی از همه توان و تشکیل تیم های سیاری و مراجعه خانه به خانه، جمعیت باقی مانده و افرادی که برای تزریق دز دوم یا سوم هم مراجعه نکرده اند، واکسینه شوند.

دکتر حسینی با تقدیر از زحمات شبانه روزی کادر  بهداشت و درمان در واکسیناسیون کووید ۱۹،  بر لزوم مشارکت همگانی از جمله در شهر، بخش و روستاهای سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: باید با بهره‌مندی از ظرفیت عالمان دینی،شوراهای اسلامی،دهیاران و همچنین با دعوت مستقیم از مردم، نسبت به اقناع سازی جمعیت باقی مانده در انتظار تزریق واکسن اقدام کرد.

دکتر حسینی از مسئولین و کارشناسان مراکز خواست چالش و موانع موجود در سر راه واکسیناسیون جمعیت هدف خود را در کمترین زمان ممکن شناسایی و با برنامه ریزی و نظارت دقیق، بر سرعت روند واکسیناسیون جهت حصول نتیجه مطلوب و مورد انتظار بیافزایند.

در پایان این جلسه حاضران نظرات کارشناسی خود را درخصوص موانع و راهکارهای عملی و علمی ارائه کردند.

Normal 0 false false false EN-US ZH-CN FA


١٢:٠٠ - پنج شنبه ٢٧ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٩٧٩٦    /    تعداد نمایش : ٧١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج