صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
اخبار > تعامل و همدلی تنگاتنگ بین‌بخشی، اساس پیشبرد اهداف دانشگاه است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه:

تعامل و همدلی تنگاتنگ بین‌بخشی، اساس پیشبرد اهداف دانشگاه است

دکتر حسن ملکی نژاد در نشست صمیمی با  سرپرست جدید معاونت توسعه و منابع دانشگاه این مطلب را عنوان کرد.

دکتر حسن ملکی نژاد معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در نشست صمیمی با  سرپرست جدید معاونت توسعه و منابع دانشگاه بر نقش ویژه معاونت غذا و دارو اشاره کرد و گفت: با توجه به رشد روز افزون بیماری های مزمن و غیر واگیر در جامعه و نقش ویژه معاونت غذا و دارو در کنترل و پیشگیری از این بیماری‌ها، تخصیص اعتبارات و منابع  بودجه ای بهنگام و مورد نیاز  از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر ملکی نژاد گفت: در راستاي تحقق آرمان توسعه پايدار كشور، ضرورت وجود انسان سالم انكارناپذير است؛ در برهه کنونی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، نقش پیشگیری، در اقتصاد سلامت کشور امری مهم و توجه به شعار «پیشگیری بهتر از  درمان» تاثیر بنیادی بر سلامت جامعه دارد.

وی همچنین تعامل بیش از پیش، درک متقابل و همدلی تنگاتنگ بین‌بخشی مسئولین را مهم دانست و آن را اساس پیشبرد اهداف و رسالت دانشگاه عنوان کرد.

مهندس غلامرضا دیزج نژاد سرپرست جدید معاونت توسعه و منابع دانشگاه ضمن آشنایی با وظایف بخش های مختلف این معاونت،  رسالت معاونت غذا و دارو را خطیر عنوان کرد و نخستین برنامه اقتصادی دانشگاه را، «اصلاح اولویت ها» دانست.

دیزج نژاد تصریح کرد: منابع محدود و اهمیت برنامه هایی که به مدیریت های مختلف دانشگاه ارجا و ابلاغ شده است؛ نیازمند اولویت بندی صحیح می باشد تا منابع بر حسب برنامه های اولویت دار تخصیص گردد.

وی گفت: در صورت تخصیص نابجای اعتبارات، تاثیرات نامطلوب آن را در برنامه های دانشگاه و سلامت مردم شاهد خواهیم بود.

وی گفت: بهره گیری از مسائل توسعه ای و بهره مندی از اتاق فکر کارشناسی و تخخصصی، منجر به اولویت بندی صحیح امورات و برنامه ها، با دید واقع بینانه، منصفانه، با درک متقابل و مدیریت یکپارچه می گردد؛ که نقش مهمي در راهبري و هدايت امور پشتيباني دانشگاه و تأمين اعتبارات مالي و تنظيم هزينه‏ ها دارد.خ

 


١٥:٢٧ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٠٦٥    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج