صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > پیامد همکاری و تعامل با دستگاههای مختلف، ارائه خدمات مناسب


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکاب

پیامد همکاری و تعامل با دستگاههای مختلف، ارائه خدمات مناسب

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان تکاب با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تکاب.

بیست و یکم مرداد ماه سالجاری دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان بهمراه مسئول حراست شبکه ، کارشناس گسنرش و مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان با حضور در دفتر فرماندهی سپاه با سرهنگ مهدی زینال نژاد فرمانده جدید سپاه شهرستان تکاب دیدار کرد .

در این دیدار دکتر سعیدی  مدیر شبکه ضمن عرض تبریک انتصاب وی به فرماندهی نیروی مقاومت بسیج سپاه تکاب به زحمات پرسنل این نهاد در تامین و حفظ امنیت جامعه و کشور اشاره کرد و گفت: این امنیت و آرامش در کشور درسایه زحمات افرادی ایثارگر است که با تامین آرامش و امنیت شهر و کشور خود بعنوان اولین و تنهاترین الویت، از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

در ادامه مدیر شبکه بهداشت و درمان به بحث  همکاری و هماهنگی در امورات پرداخت و افزود: با توجه به روحیه ولایت مداری و حس خدمت به محرومان که در تمامی نهادها و ادارات مخصوصآ سپاه وجود دارد میتوان قدمهای مثبتی در این راستا برداشت .خدمت به مردم محروم یکی از نعمت های خداوند است که در اختیار مسئولین قرار داده شده است و باید از این امتیاز به نحو احسن استفاده کرد و شبکه بهداشت و درمان نیز همانند سالهای قبل آماده همکاری در امورات محوله می باشد .

در ادامه سرهنگ زینال نزاد فرمانده جدید نیروی مقاومت بسیج سپاه تکاب، امنیت را یکی از بزرگترین نعمت ها برشمرد و گفت: وظیفه همه ما حفظ امنیت کشور است و کشوری که امنیت داشته باشد می تواند تمامی مسائل خود را در آرامش حل و فصل کند .

سرهنگ زینال نژاد در ادامه در مورد تعامل بین ادارات نیز گفت: امیدواریم با تعامل مناسب با شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات در راستای حل مشکلات قدم برداریم چرا که همکاری و تعامل با دستگاههای مختلف می تواند پیامد ارائه خدمات مناسبی در خور شان مردم منطقه باشد .خ

 

 


٠٩:٤٠ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٢٢٩    /    تعداد نمایش : ١٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج