صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > بازدید مدیر روابط عمومی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بازدید مدیر روابط عمومی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی از شبکه بهداشت و درمان مهاباد بازدید کرد.

دکتر علی افشانی با دعوت رسمی خبرگزاری ایرنا در مهاباد در مراسم روز خبرنگار که با حضور فرماندار شهرستان مهاباد، اشنویه، امام جمعه، مدیر شبکه بهداشت و درمان ، رئیس خبرگزاری ایرنا در استان و جمعی از مسئولین ادارات در محل دفتر خبرگزاری ایرنا برگزار شد حضور یافت.

در ادامه این مراسم دکتر افشانی به همراه سایر مسئولین با اهدای گل یاد و خاطره شهید محمود صارمی را که در سال 1377 به همراه سایر همکاران در دفتر مزار شریف افغانستان به دست ترویست های طالبان به شهادت رسیده بودند  ادای احترام کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور در شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: هدف از این بازدید بررسی کمی و کیفی اقدامات انجام گرفته در حوزه ارتباطات و روابط عمومی و حوزه سلامت شهرستان مهاباد می باشد.

وی افزود: روابط عمومی آیینه تمام نمای سازمان است كه به ایجاد و حفظ ارتباط متقابل و همچنین تفاهم، پذیرش و مقبولیت و همكاری متقابل بین سازمان ها و افرادی كه با آن سر و كار دارند، كمك می كند.

 دکتر افشانی در ادامه با حضور در بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد افزود: بعد از اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان مهاباد اقدامات ارزنده ای در حوزه درمان و بهداشت انجام گرفته است که سیمای سلامت شهرستان را تغییر داده است.

وی افزود: اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهابادبر اساس اصول مهندسی و نقشه تیپ وزارت متبوع طراحی شده است  و با بکارگیری و بهره برداری از این بخش رضایت مندی مردم  از فضای فیزیکی جدید و به روز افزایش خواهد یافت.

شایان ذکر است: دکتر افشانی در پایان این بازدید از عملکرد روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد در عرصه اطلاع رسانی حوزه سلامت اظهار رضایت کرد.خ

 


 

 

 


١٣:٠٥ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٢٠٨    /    تعداد نمایش : ١٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج