صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > حجاب یعنی حیای جوان با عفت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

حجاب یعنی حیای جوان با عفت

بازدید و ارزیابی بازرسان ستادصیانت از حقوق شهروندی،عفاف وحجاب،امر به معروف و نهی از منکر استانداری از شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر  انجام گرفت.

نمایندگان بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، عفاف وحجاب، امر به معروف و نهی از منکر استانداری آذربایجان غربی  از شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر بازدید و ارزیابی بعمل آوردند.

جواد صفری رئیس گروه بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت : هدف ما از بازرسی و ارزیابی عملکرد دستگاهها در مساله صیانت از حریم امنیت عمومی در حوزه های حجاب و عفاف و حقوق شهروندی کمک به کارشناسان دستگاهها برای برطرف کردن موانع اجرای برنامه های حقوق شهروندی و حجاب و عفاف در آن دستگاه می باشد.

صفری خاطرنشان کرد: مساله حجاب و عفاف فقط مختص بانوان نیست بلکه جزو آموزه های دینی و اعتقادی جامعه ماست و فقط شامل بانوان نمی شود بلکه آقایان نیز مشمول رعایت این موضوع هستند.

دکتر مجید کاسیان زاده جانشین مدیریت شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر  در گفتگو با روابط عمومی گفت : در راستای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان آذربایجان غربی درحوزه های شورای صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر روز چهارشنبه 18 مرداد ماه نمایندگان گروه اجتماعی و فرهنگی استانداری ، بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر از مرکز بهداشت شهرستان و بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید بعمل آوردند.

دکتر کاسیان زاده اضافه کرد : جلب رضایت مراجعه کنندگان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، مهمترین مسئولیت دستگاه های اداری در راستای تحقق حقوق شهروندی است.

ابوبکر نشاطی خرم مدیر بیمارستان نیز گفت : فرهنگ سازی در حوزه های عفاف و حجاب و آغاز این فرهنگ سازی از ادارات در اولویت این بازرسان است.

نشاطی خرم همچنین ادامه داد: بیمارستان به عنوان یک نهاد ارزشی و انقلابی در حوزه رعایت مقوله های عفاف و حجاب و سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و همچنین امر به معروف و نهی از منکر می تواند به عنوان الگو برای سایر دستگاه های اجرایی قرار بگیرد خ

.

 


١٤:١٥ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج