صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > بررسی کمی و کیفی خدمت رسانی از اهداف بازدیدها


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بررسی کمی و کیفی خدمت رسانی از اهداف بازدیدها

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با حضور در شبکه بهداشت و درمان مهاباد از واحد های ستاد شبکه بازدید کرد.

دکتر ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد گفت: هدف از این بازدید بررسی کمی و کیفی خدمت رسانی، رسیدگی به امور  و مسائل مردم در دستگاه های دولتی و رعایت نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین توسط کارکنان ادارات الزامی می باشد بنابراین سیستم اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات و سرمایه‌های موجود و توانمندسازی و توان افزایی خود چرخه مناسب خدمات را ارائه دهد.


دکتر ایرج شجاعی یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.


وی در ادامه بیان داشت: یکی از مهمترین دغدغه های دولت تدبیر و امید، سلامت مردم و توجه به کاهش هزینه های بخش سلامت است با اجرای طرح تحول سلامت مردم بخوبی نتایج اجرای این طرح را در زندگی خود لمس کرده اند، به طوریکه در هر دو حوزه بهداشت و درمان قدم های مثبتی در احداث اورژانس،  بلوک زایمان،کلینیک ویژه تخصصی، مرکز ثبت و تشخیص بیماران سرطانی وبروز نمودن تجهیزات پزشکی و هتلینگ بیمارستان و نیز در حوزه بهداشت ساخت مراکز ،پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت برداشته شده که سبب افزایش رضایت مندی مردم از اجرای این طرح شده است.خ


 


١٤:٠٨ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٨٧    /    تعداد نمایش : ١٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج