صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
اخبار > راه اندازی نوبت دهی تلفنی در بیمارستان سردشت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان سردشت

راه اندازی نوبت دهی تلفنی در بیمارستان سردشت

نوبت دهی تلفنی جهت تسریع در روند امورات مراجعین به بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت، راه اندازی شد.

مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان سردشت در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: با عنایت به بعد مسافت درمانگاه تخصصی بیمارستان از مرکز شهر وبه منظوررفاه حال بیماران ومراجعین ،صرفه جویی دروقت، هزینه،اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی وتکریم مراجعه کنندگان ، نوبت دهی تلفنی برای اولین بار درمحل درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت راه اندازی شد.

خسرو علیزاده در ادامه افزود: از انجایی که تعداد مراجعه کنندگان به تخصص های داخلی، زنان و زایمان، ارتوپدی و چشم پزشکی بیش ازحد معمول میباشد، لذا تصمیم گرفته شد به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم گرانقدر از مورخه 15 مرداد سال جاری نوبت دهی تلفنی در محل درمانگاه تخصصی بیمارستان سردشت راه اندازی شود.

علیزاده در ادامه در خصوص نوبت دهی تلفنی افزود: بیماران و همراهان می توانند جهت نوبت گرفتن و دریافت سایر اطلاعات از روز شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 10الی 12 ظهر در نوبت صبح و 16 الی 18 در نوبت عصر با شماره تلفن 44338848 تماس حاصل نمایند.

ضمناً در سایر تخصص های دیگر به دلیل کم بودن تعداد مراجعین، نوبت دهی به صورت حضوری و تماس بیماران و مراجعه کنندگان پذیرش خواهند شد.

علیزاده در پایان گفتگو از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی در درمانگاه تخصصی در حال اتمام مرکزشهر خبر داد وگفت: با افتتاح این درمانگاه تخصصی در آینده نزدیک این امر نیز محقق خواهد شد.

گفتنی است بیمارستان امام خمینی(ره) سردشت با 125 تخت مصوب در پنج کیلومتری شهر سردشت واقع شده است که درمانگاه تخصصی با حضور 18 تخصص نسبت به ارائه خدمات تخصصی به شهروندان و مراجعین خدمات ارائه می دهد.خ

 

 


١٢:٠٠ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٧٨    /    تعداد نمایش : ١٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج