صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > معرفی منتخبین هفتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش خبرنگار وب دا آذربایجانغربی

معرفی منتخبین هفتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام پزشکی

مراسم تکریم اعضاء ششمین دوره هیات مدیره و معارفه منتخبین جدید هفتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام پزشکی ارومیه در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر حسنی معاون درمان و رئیس هیئت اجرایی انتخابات نظام پزشکی ضمن تشکر از همکاری تنگاتنگ و صمیمانه هیئت مدیره دوره ششم و حضور موثرشان در عرصه سلامت گفت: دانشگاه و سازمان نظام پزشکی هریک باید بیشترین هم افزایی و همکاری را با حفظ استقلال، جایگاه و اختیارات حوزه خود در جهت پیش بردن کارها و رسیدن به اهداف حوزه سلامت را داشته باشند.

وی به مسئولیت سنگین منتخبین دوره هفتم اشاره کرد و یادآور شد: باید با توجه به موارد حاشیه ای موجود، پزشکان با جلب اعتماد بیشتر مردم آسیب هایی را که موجب تخریب جامعه پزشکی میشود را کاهش دهند.

دکتر حسنی ضمن تبریک به منتخبین جدید سازمان نظام پزشکی از اعضاء دوره قبلی تقدیر و تشکر نمود.

سپس دکتر سیدزکریایی رئیس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی گزارشی از فرآیند انتخابات را ارائه نمود و گفت: اخلاق حرفه ای در جامعه پزشکی باید جزو اولویت های کاری ما در سازمان نظام پزشکی باشد. ما باید با ارتباطات موثر تر بتوانیم با جامعه ارتباط برقرار کرده و از حوزه پزشکی دفاع کنیم.

در ادامه دکتر سقط فروش رئیس سازمان نظام پزشکی و رئیس شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی نیز گفت: امیدوارم با تاسی به اخلاق شایسته پزشکان پیشکسوت، بتوانیم وظایفمان را بنحو احسن انجام دهیم.

وی افزود: امیدوارم با تعامل و همفکری در چهارچوب قوانین سازمان نظام پزشکی ، خواسته های جامعه پزشکی را بنحو احسن انجام داده، اختلاف نظرها را کنار گذاشته و بتوانیم در حد توان با هم همکاری نمائیم.

سخنرانی دکتر رستم زاده رئیس سنی جلسه و قرائت و معرفی منتخبین دوره هفتم  و اهداء لوح تقدیر به اعضای ستادهای اجرایی و نظارتی از دیگر برنامه ای این جلسه بود.

 


١٢:١٥ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج