صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
اخبار > گامهای آخر برای افتتاح کلینیک ویژه تخصصی پیرانشهر


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

گامهای آخر برای افتتاح کلینیک ویژه تخصصی پیرانشهر

کلینیک ویژه تخصصی پیرانشهر با 97 درصد پیشرفت فیزیکی در پایان مرداد 96 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر مجید کاسیان زاده جانشین مدیریت شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر در گفتگو با روابط عمومی گفت : کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی ( ره) پیرانشهر در زمینی به مساحت 1327 متر مربع در سه طبقه ( در هر طبقه حداقل 20 اتاق ) با اعتبار اولیه بالغ بر 24 میلیارد ریال پس از کسب مجوز از دانشگاه متبوع از اسفند 94 توسط پیمانکار طرف قرارداد شروع شد و تا پایان مرداد ماه سال 96 به بهره برداری کامل می رسد.

دکتر کاسیان زاده همچنین اضافه کرد : یک طبقه از این ساختمان به مرکز بهداشت و دو طبقه دیگر به کلینیک تخصصی اختصاص داده خواهد شد.

ابوبکر نشاطی خرم مدیر بیمارستان نیز گفت: با نصب دستگاه و تجهیزاتی از جمله آسانسور ، ژنراتور ، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و... که جهت بهبود عملکرد ساختمان نصب گردیده اعتبار تخصیص داده شده 30 میلیارد ریال شده است.

نشاطی خرم یادآور گردید: سفیدکاری ، سقف کاذب ساختمان تمام شده و برخی موارد تاسیساتی و لکه گیری نصب کلید و پریز نیز در حال انجام می باشد.

گفتنی است: بخش فعلی کلینیک تخصصی شهرستان در دو ساختمان استیجاری در دو نوبت صبح و عصر فعال بوده که جوابگوی نیاز مراجعین نمی باشد که با بهره برداری کلینیک تخصصی مشکل نارضایتی مراجعین و کمبود فضای فیزیکی مرتفع خواهد گردید.خ


 


١٣:٢٦ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٥٠    /    تعداد نمایش : ١٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج