صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
اخبار > مدیریت سرعت از مهم ترین عوامل کاهش تصادفات


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

مدیریت سرعت از مهم ترین عوامل کاهش تصادفات

تکنسین های فوریتهای پزشکی و رانندگان آمبولانسها و کلیه رانندگان خودروهای دولتی و استیجاری آموزشهای لازم در خصوص فرهنگ ترافیک سالم ، قوانین صحیح رانندگی را دریافت نمودند .

به منظورارتقاء فرهنگ ترافیک و  کاهش تصادفات جاده ای و جرائم ، جلسه آموزشی با حضور سرگرد محمدنژاد رئیس راهنمایی و رانندگی و کارشناس عالی تصادفات و امور راهنمائی و رانندگی  و کلیه رانندگان استیجاری و دولتی و پرسنل فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان ماکو در سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید .

جبرئیل زاده مسئول گسترش شبکه با اشاره به اهداف جلسه اظهار داشت : مدیریت سرعت یکی از مهم ترین عوامل در کاهش بسیاری از تصادفات است و شما ها به عنوان پشتیبان و امدادگران برنامه امداد و نجات ، می بایستی جهت انجام بهینه وظایف خویش و نجات جان دیگران ، با رعایت قوانین رانندگی و مدیریت سرعت در حفظ جان خویش کوشا باشیم .

 سرگرد محمدنژاد کارشناس عالی تصادفات و امور راهنمائی و رانندگی با اشاره به اهمیت رانندگی صحیح و آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی بیان کرد: رانندگی یک هنر است و کسی که درست رانندگی می کند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت می کند در واقع هنرمند است .

سرگرد محمدنژاد ادامه داد : در حال حاضر با توجه به تولید روز افزون انواع وسایط نقلیه در کشور ، ایجاد زیر ساختها و بسترهای لازم برای ورود این وسایل به جامعه و هم چنین ارتقاء فرهنگ ترافیک در بین اقشار مختلف جامعه باید در سرلوحه کار مسوولان ذیربط قرار گیرد .

وی همچنین آموزشهای لازم در راستای آموزش همگانی فرهنگ ترافیک سالم ، نحوه صحیح رانندگی ، بازدید مرتب وسایل خودرو جهت کاهش تصادفات را ذکر نمود .خ

 


١٣:٠٢ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٤٧    /    تعداد نمایش : ١٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج