صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
اخبار > بهره برداری از پروژه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد در آینده ای نزدیک


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد

بهره برداری از پروژه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد در آینده ای نزدیک

دکتر مرزنگ مدیر شبکه از مراحل پیشرفت فیزیکی پروژه اورژانس بازدید کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: هدف از این بازدید بررسی کمی و کیفی  و پیشرفت فیزیکی اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد می باشد.

وی افزود : بخش اورژانس جدید دارای مساحت زیر بنای 2024 متر مربع بوده و برای این پروژه تاکنون در فاز اول سازه اسکلتی حدود 8 میلیارد ریال و در فاز دوم نازک کاری حدود 23 میلیارد ریال و در مجموع بیش از 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی هزینه شده است.

دکتر مرزنگ گفت: فضای فعلی بخش اورژانس 536  متر مربع می باشد که ارائه خدمت در چنین فضایی با حجم مراجعات گسترده شهروندان مهاباد و جنوب استان دارای مشکلات فروانی می باشد ولی با تدابیر اتخاذ شده و حمایتهای رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه مجوز احداث بخش اورژانس در فضایی به اندازه 4 برابر فضای فعلی از وزارت متبوع اخذ شد و از مرداد ماه سال 95 احداث فاز اول این بخش شامل احداث اسکلت فلزی کلید خورد و از ابتدای اسفندماه فاز دوم بخش اورژانس شامل نازک کاری کلید خورده است و امید می رود تا پاییز سالجاری بهره برداری از این بخش آغاز شود.

وی افزود:امید می رود با استاندارد شدن فضای فیزیکی بخش اورژانس و درمانگاه عمومی شاهد افزایش رضایت مندی مردم و شهروندان عزیز در راستای ارائه خدمات درمانی باشیم و پرسنل در فضایی استاندارد و به روز به مراجعین خدمت رسانی کنند.خ


 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٢١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج